Autor Wątek: jakie najlepiej barac odzywki ?  (Przeczytany 2427 razy)

JsasdasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
jakie najlepiej barac odzywki ?
« dnia: Lipiec 08, 2016, 22:39 »
odpiszcie

Shielaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2016, 22:49 »
chyba zły dzial co nie?? a ja słyszałem ze na pierwszych wizytach w siłowni powinno sie wciągać meteż? a tak narpawde to możesz brac bialko gainera carbo lecz podstawa to dieta

xXxPabloxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2016, 17:47 »
'' ''! Grupa: MembersPostow: 3Dolaczyl: czw, 11 sty 07Nr uzytkownika: 13,703Wzrost: 161Waga: 47Staż: 2Wiek: 14chlopie ty sie jeszcze rozwijasz! odżywiaj sie dobrze

IndsaubnaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2016, 19:05 »
o kurde 14 lat i 47 kg :blink: niema sie z czego smiac wez sie za zdrowe odzywianie !!

lusnutf_HO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2016, 20:44 »
hehe, stary w tym wieku w ogole chyba nie powinno sie brac za treningi masowe... Ogolnorozwojowka, basen... masz czas zapisz sie do klubu kajakowego! będziesz sobie trenował i naprawdę przybierzesz na masie //:-D :-D Potem jak juz będziesz mial jakas bazę do cwiczen to zabierzesz sie za trening na mase, a nie za odzywki //:-D :-D /

xXxDeanaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2016, 21:17 »
z tym klubem kajakowym to jest dobre kolega coś takiego uprawia i lapy barki i plecy ma nawet nawet.

kodryn-Kcynia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2016, 22:05 »
Jedz mało ale czsto co 3 godziny //:-D :-D za odzywki sie nie zabieraj narazie to nie dla ciebie "Staz-2" poćwicz jeszcze sporo na sucho potem ułóż dietę i kup Gainera...

Feed-Uoldy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jakie najlepiej barac odzywki ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2016, 22:13 »
tak jak koledzy wyzej wez sie za treningi ogólnorozwojowe (np basen, pila, kosz, zapasy) one zwieksza twoja wydolność i wytrzymałość na obciazenia fizyczne a wierz mi to bardzo Ci sie przyda z kilka lat na silownipozdrawiam

Tags: