Autor Wątek: Dextro a Glukoza spozywcza  (Przeczytany 3863 razy)

R0d0lf0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Dextro a Glukoza spozywcza
« dnia: Listopad 11, 2015, 12:54 »
Wiec obalmy kolejny schemat dotyczący Dextro.
Znajomy kulturysta, który ćwiczy 10lat mowi, ze dextro to strata kasy bo glukoza jest tansza i ma takie samo dzialanie.
Prosze o opinie

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2015, 13:03 »
szukałem na necie kiedysi znalazłem ze dextroza i glukoza to to samopotem sie okazało ze tam sie różnią polozeniem jednego atomu...w sumie to juz nie wiem czy w 100% to to samochoc, nie o to chodzichodzi o dzialanie z kreatynaide polega na tym by wraz z kreatyna brac cukry proste które powodują wyrzut insuliny z miesni, co zwieksza wchlanianie kreatynyi nie ma różnicy czy to jest dextroza, fruktoza czy glukozachodzi glownie o cukry prostea co do ceny to roznie z tym bywa...u mnie w wawie, w real'u 100g glukozay kosztuje 1,49zla 1500g dextro juice z tauryna place 28zl, i smak mam dobry

Ultimatee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2015, 13:07 »
niewiele mogę powiedzieć na ten temat lecz wiadomo ze czasem ten jeden atom lub jego ulozenie ma wielkie znaczenie moze zmienić wlasciowsci o bardzo wiele do tego stopnia ze obydwa produkty beda zupełnie inne pod zgledem dzialania i pod wzgledem fizycznym, natomiast ze strony chemiczej powiemy ze to tylko jeden atom wegladextroza nie wychodzi o wiele drozej od tej glukozy po 1,5 x15 to22,5 a lepiej kupić coś sprawdzonego co moze zadziałać lepiej, było pewnie wiele badan na ten temat i pewnie stwierdzili ze dextroza jest lepsza, takie jest moje zdanie

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2015, 13:54 »
chodzi o to by to był cukier prostyczy dextroza, czy glukoza to i tak działają tak samoa w tym dextro juice masz jeszcze taurynę i smak nawet dobry

Ultimatee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2015, 14:13 »
No tez wlasnie, moim zdaniem jeśli nie masz kreatyny to kupić lepiej carbo zamiast tego taniej wychodzi i mozna ze smakami poexperymentowac

Andre_Bad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2015, 14:32 »
'' ''!Wiec obalmy kolejny schemat dotyczący Dextro.
Znajomy kulturysta, który ćwiczy 10lat mowi, ze dextro to strata kasy bo glukoza jest tansza i ma takie samo dzialanie.
Prosze o opiniejak bys poszukał na forum to znalazł bys takie stwierdzenie:>fakt faktem możesz zastapic.

madziaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2015, 15:57 »
Destroza jest synonimem glukozy - to jeden i ten sam zwiazek.

Ultimatee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2015, 16:58 »
zauważ ze w każdej dextrozie masz coś dozucone npW dextro juice masz taurynę i jakieś jablczan(nie wiem o co chodzi)z vitalmaxa masz maltodekstrynaWiec są jakieś domieszki zeby to usprawnic, lecz czasem reklamy są ponad to wszystko(jak i nie zawsze)

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 11, 2015, 23:46 »
w dextro nie masz jablczanu zanego, moze w składzie "smaku"a maltodextryny to cukry zlozone, które są rozkaldane do cukrow prostycha z tego co wiem, i sprawdzalemto dextroza i glukoza to nie są synonimy

Ultimatee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 12, 2015, 09:32 »
wszystkie wegle są rozkładane na prostePoczytaj sobie skład dextro juice

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 12, 2015, 09:58 »
mam dwie puchynie ma tam zadnego jablczanu

Ultimatee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Dextro a Glukoza spozywcza
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 12, 2015, 10:32 »
e to kwas farmaceutyczna dekstroza;mikronizowana tauryna;aromat;kwas jabłkowy (malic acid);barwnik;sorki za pomyłkę ale jeszcze tego gówna nie kupiłem wiec wspomagałem sie allegro

Tags: