Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Bol przedramienia wzdlusz kosci

(1/5) > >>

YFiona:
Co mogę zrobić z tym!! pomocy mam to juz 2 miesiące smarowałem maścią naproxen troche pomogło ale bol niezniknol,glukozamina moze pomorze??wiem ze to na stawy ale niewiem juz co robić z tym,jak byłem u lekarza kazał mi z miejszymi cienzarami ćwiczyć albo wogole niecwiczyc wienc poracie mi co i jak,a teraz sobie suple kupiłem jestem w trackie spożywania wienc jaka kolwiek przerwa odpada,Pomocy!!

kicilasa:
często taki problem tworzy sie od robienia bicepsa sztanga prosta.
jeśli akurat to robiles, to najpierw zrob sobie przerwe, a potem zastąp to cwiczenie np.
hantlami.

YFiona:
doskonale otym wiem ze jak sie robi biceps sztanga to przedramię pracuje i najbardziej natym cwiczeniu mozna ta kontuzje miec ja juz nierobie sztanga bicepsu z 2 miechy nierobie robie tylko 3 razy 7,tak to wogole

kicilasa:
Moi znajomi i ja również stosowaliśmy masci przeciwbolowe, a z doswiadczenia wiem, ze przerwa w treningach jest konieczna by bol zniknal.
Dlatego prawdopodobnie najlepiej bedzie, jeśli na jakiś czas odstawisz zelastwo...

TammyPol:
mialem to samo, fatalna sprawa bo sile mialem zeby ćwiczyć ale bol przeszkadzal, zrob sobie przerwe nie ma innej rady

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej