Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

cykl,co jak brac

(1/3) > >>

latoswroclaw-5:
Od przyszłego tygodnia planuje zacząć cykl na mocno+CP+tauryna+carbo , CP w dni treningowe a mono w dni nietreningowe (chyba tak bedzie najlepiej) . Nie wiem jak brac pozostałe suple,tzn o jakich porach.
Czy mógłby mi ktoś to opisać ?

Tzjebek:
Mono rano 3 minut przed treningiem Cp 3 minut przed terningiem i mono po treningu Carbo nie wiem zaczekaj na kogoś kto wie //:-D :-D /

Andre_Bad:
Widze ze masz to samo co ja //:-D :-D Ja bede brał CP+CARBO przed treningiem MONO+CARBO po treningu Mysle aby dokupić sobie jeszcze L-Glutamine /Ile cie wyszedl w PLN'ach caly cykl i na ile ci to starczy?

Damian68:
taurynę możesz na czzo przed sniadaniem przed treningielm po trenngiu wybór do ciebiecp przed sesja, po niej mono i 6 carbocarbo to wegle wiec resztę dawkujesz wg brakow w posilkach

latoswroclaw-5:
Cykl mi wyszedl na 16 PLN liczę w tym bialko,carbo,CP,tauryne ,a nie liczę Mono -bo tej mi zostało z tamtego cyklu //:-D :-D /I mam jeszcze pytanie , na ile lepsze jest branie CP przed treningiem od brania na czczo rano przed sniadaniem.Pytam bo treningi chce miec ok godziny 11 rano.
Zrobie chyba tak ze bede brał w dni treningowe tylko CP , na czczo przed sniadaniem i potem po treningu,a w dni nietreningowe tylko mono.Moglo by byc ? Czy moze lepsze by było rozwiazanie ze CP(rano)+mono(po treningu) w DT a w dni nietreningowe CP 1 dawka.Tauryne bede brał przed treningiem i zaraz po.Carbo tez zaraz po treningu,z dodatkiem glukozy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej