Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

znowu gainery ;P

<< < (2/2)

Bellinaklima_58C:
tak jak konrad pisze, wieksza ilość bialka nie spowoduje tak dużego odkładania sie tluszczu.
do smaków to chyba najlepszy bedzie czekoladowy.

Lordmpx-Coke:
bierz mass xxl treca waniliowy , niebo w gębie a masa przybędzie , tluszczu  Przytylem z 56 do 60kg i do teraz mi sie to trzymie
heh przy takiej wadze to nie trudno rosnac na samym zarciu i nie łapać fatu przy szybkim metabolizmie

nawet po najlepszym gainerze nie kontrolując diety urośnie Ci gainr. Muszis zwiedzieć ile masz przyjmować dziennie wegli i le bialka i le tluszczu i uzupełniać dietę odzywkami.  Jesli juz pragniesz gainera to mysle ze przystepna cena i bardzo dobra jakość jest za mass xxl.  Jesli szkoda Ci kasy naprawe ułóż diete, zaoszczędzisz na odzywce i nawet jak ja kupisz starczy na bardzo dlugo.JA obecnie używam gain bolica i starcza mi naprawdę dlugo.  Jedz dużo ryzu, makaronu

ekhm.. czytaj uwaznie: chce zwikeszyc kaloryczność diety gainerem bo nie daje rady pchać w siebie wiecej zarcia..  

możesz coś powiedzieć o smaku i rozpuszczalności gainbolicaż

kp se bulka nie pójdzie ci tyle fatu...
chodzi mi raczej o zwiekszenie wegli w diecie , z bialkiem i tluszczami nie mam problemu, dlatego interesuje mnie typowy gainer(max to jakieś 25% bialka), a nie carbo bulk czy bialko

jakieś inne produkty prócz mass xxl'a którego zachwalają nawet ci którzy go na oczy nie wiedzieli czesto? %-)

Wtr1971:
To dokup sbie odzywke weglowodanowa i po sprawie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej