Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

(1/5) > >>

xXxBeaudoinxXx:
Ktora z kolei kreatynę polecacie po cyklach mono. Moze warto połączyć mono z jakimś cytrynianem, jablczanem ??? Tylko nie chce odrazu mocniejszej dawać zeby sobie drogi nie zamykać ale zastanawia mnie czy taki cytrynian czy pirogronian naprawdę lepiej dziala - chętnie wysłucham opini ludzi którzy ja brali, chce brac po kolei wszystkie kreatynki ale nie chce brac takiej ktora nie dziala jak nalezy.
Ja sam myślałem o polaczeniu cytrynianu z mono. Moze ktoś testowaltakie polaczenie ???

txn:
wez jablczan Cell Pump albo Cubeld 79zl za 25 gram czystego jablczanu :D:D ale jak masz kasę to stacka możesz zarzucić to nie prawda ze drogę zobie zamkniej możesz robić 3 cykle w roku np na stakach kreatynowych i tez na dobrze Ci to wyjdzie i zadnej drogi sobie nie zamkniesz a miedzy cyklami brac ester stack :D:D

xXxBeaudoinxXx:
a czy warto łączyć jablczan z mono czy lepiej sam brac ?? Narazie nie mam kasy na stacki probuje ułożyć kolejny cykl pod katem dobrych wynikow/ceny - oczywiście jeżeli trzeba wole dołożyć bo uważam ze nie należy oszczędzać na sile - chce tylko mniej wydac jeżeli sie da.

ISnowI:
cell pump kosztuje 100pln, uda ci sie odlozyc, postaraj sie.

xXxBeaudoinxXx:
1 zl na caly cykl ??? jeżeli tak to nie ma o czym gadać :D myślałem ze to drozej wychodzi.
Z jakiej firmy ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej