Autor Wątek: jak poprawic budowe do maja?  (Przeczytany 2403 razy)

IVassalloI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
jak poprawic budowe do maja?
« dnia: Październik 19, 2016, 16:24 »
mam prośbę możecie mi podac jakiś plan trerningowy abym mógł zrobić coś ze swoim cialem do majaż? //:-D :-D bardzo bym był wdzięczny prosze o pomoc !!

Lev1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2016, 16:42 »
planów dla poczatkujacych masz duzo(zobacz w podpietych) ale nie spodziewaj sie oszolamiajacych efektow, bo trening to zmudna praca podparta odpowiednia dieta i regeneracja i pewnych etapów do maja nie przeskoczsz.

lukas0s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2016, 16:45 »
IVassalloI o ile sie nie mylę powinieneś robić jeszcze act...

Esi1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2016, 16:51 »
do maja ??? ale którego roku ?

IVassalloI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2016, 18:05 »
a możecie mi powiedzieć jak robić to act??

IColosimoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2016, 19:24 »
juz ktoś Ci to dawał i to nie raz...1.Unoszenie nóg do pionu w lezeniu na plecach-(brzuch),2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworoglowe ud),3.Uginanie nóg w lezeniu przodem na maszynie-(dwuglowe ud),4.Wyciskanie sztangielek w lezeniu na skośnej lawce-(klatka),5.Unoszenie sztangielek bokiem w gore w staniu-(naramienne),6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),7.Podciaganie drazka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),8.Martwy ciąg na prostych nogach sztanga polozona na podwyzszeniu-(proste grzbietu),9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej lawce-(bicepsy),10.Pompki na poreczach-(tricepsy),11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztanga w siadzie-(przedramiona),12.Wspiecia na palce z obciazeniem na barkach-(lydki).robisz jeden obwód a kończysz na 3-4jeden obwód przez ok.
3 tygodni i tak do końca maja minimum

HeidiPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2016, 19:40 »
przy dobrej diecie, z dobrym treningiem jesteś w stanie do końca maja przytyrać z 3 centyle w lapie.
chyba ze jesteś hardgainerem, to wtedy masz takie same szanse ale do maja przyszłego roku.poza tym jeżeli masz 15 lat i na poczatku juz stawiasz takie pytania to nie wroze Ci długiej kariery w tym sporcie.
moze od razu ustaw sobie priorytet dalekosiężny na maj za rok i ćwicz uparcie bo teraz z tego Twojego tyrania bedzie wielki wuj.

dwalczykCro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2016, 20:01 »
późno sie za siebie wzioles jeśli chcesz olśniewać w wakacje, widze ze jesteś typowym sezonowcem, zrozum sie trening na siłowni to ciezka praca i często niewdzieczna trzeba wykazać wiele pokory i uporu zeby do czegoś dojsc, sprobuj zrozumieć NAWET ćwicząc Z DOBRA DIETA NIE będziesz WIELKI W PARE MIESIECYmusisz sobie uświadomić ze trzeba w to włożyć na prawdę dużo pracy i czasu, jeśli tego nie pojmujesz lepiej zrezygnuj unikniesz rozczarowania jeśli nie przygotuj sie na bol, litry wylanego potu i towarzyszące codzien uczucie ze nie rozwijasz tak szybko jak bys chcial,mam jednak nadzieje ze po przejsciu wstepnego etapu zajarania sie pokochasz uczucie pompy, satysfakcje po udanym treningu i z uśmiecham będziesz witał każde kilo masy

IVassalloI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2016, 20:10 »
ja tylko zapytałem jak poprawić budowę do maja to nie znaczy ze mam zamiar tylko troceh poprawić swoja budowę i skończyć z cwiczeniami... ale dzieki za rady //:-D :-D /

HeidiPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2016, 20:15 »
rada jest jak wol: do maja dużo nie zrobisz.
możesz skrócić to act do miesiąca pod warunkiem ze będziesz naprawdę wypruwał sobie na nim zyly.
potem tydzień normalnego treningu dzielonego ciężarami powiedzmy na poziomie 50% cm zeby podłapać technikę a potem możesz jechać normalnie.
obiektywnie patrzac do wakacji masz możliwość lekkiego wyzlowania i zarysowania sylwetki, nic ponadto.powodzenia!

dwalczykCro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
jak poprawic budowe do maja?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 19, 2016, 22:04 »
ważne zebys dużo czytał o treningu, odzywianiu i pytał jeśli nie jesteś czegoś pewnien w ten sposob unikniesz bledow na poczatku które pewnie wielu z nas w tym ja popelnialoi pamiętaj cierpliwość jeśli jej nie masz to możesz przestać od razu

Tags: