Autor Wątek: Czas na zmiany!  (Przeczytany 2251 razy)

IAemI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Czas na zmiany!
« dnia: Czerwiec 22, 2016, 22:49 »
Jak ocenić stopień zaawansowaniaż Kiedy przejsc na trki i plany dla sredzaawansowanych? Na czym polega zmiana planu po okresie gdy mięśnie zareagowały juz na wcześniejszy kokretny plan? Jak zmieniać plany, by uniknąć stagnacji?Po wakacyjnej przerwie ćwiczyłem przez 3 pierwsze miesiące WRZE PAZ i LIS wg prostego treningu na masę 3/7(przed wakacjami ćwiczyłem 6 miesiecy, wczesniej bawiłem sie bez sensu hatelkami)I nogi barki (prost, wspiecia, wycisk zza karku, unoszenie bokiem prosto i w opd tulowia) II plecy bic (wiosl proste i w oparciu, uginanie stajac i w podporze o kolano, uginanie przedram nad i podchwytem)III klata tric (wycisk poziomo, rozpietki, przenoszenie, francuz sztangielka)Na I cw danej gr 4x12-8 na pozost 3x12-8 na mniejsze grupy 2x15-1 Na GRU STY i LUT zaplanowałem nowy plan.Wlasciwie to tylko bardziej go urozmaicilem, dodałem nowe cw, zwiększyłem intensywnosc, często robie serie 12 1 8 6 używając na ost pwt niewykorzystywany wczesniej ciezar.
Nadal jednak ten sam schemat.
Nie wiem tylko czy to na tym właśnie polega... :blink:

ADANERASD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Czas na zmiany!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2016, 23:43 »
Plany i cwiczenia trzeba zmieniac, bo mięśnie przyzwyczajają sie do jednego bodźca i przestają na niego reagować juz tak intensywnie.
Sprobuj planu wg Lee, lub jak czujesz sie na silach to świeżego dziela gorzkiego które jest dla bardziej zaawansowanych.Kiedy przejsc na średnio zaawansowane plany ? Jak poczujesz, ze stary nie daje juz tego samego, nie meczy tak itd.

mohammad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Czas na zmiany!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2016, 00:25 »
poczatkujacy kozystaja z najprostrzych rozwiązań kulturystyki srednizaaw.
kozystaja juz z jakiś specialnych technik np seri łączonych czy superserizaawan.
stosują polaczenia treningów roznych technik sami układają idealny rozpiski ponieważ wie juz co na niego jak dziala czuja swoje miesnieTeraz w tym swoim planie zazuc jakieś zmiany np bic wymień z tricem daj inne powt itp itpCo do tricepsa masz jedno wyciskanie?

xXxFranekxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Czas na zmiany!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2016, 08:00 »
to rozloz plan na 4 dni, a nie na 3 np:1 plecy2 barki + tric3 off4 nogi5 klata + bic

Tags: