Autor Wątek: Kreatyna + .....????  (Przeczytany 2807 razy)

HaniaPip

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + .....????
« dnia: Czerwiec 20, 2016, 06:09 »
Witam :!: Mam 181 cm wzrostu, waże 75kg :? .Chce nabrać troche masy miesniowej.Co sadzicie o po3aczeniu kreatyny + l-glutaminy z tauryna + dextrozy Mam zamiar kupić wszytskie produkty firmy TREC.Aha mam jeszcze Tribusteron 9 Olimpa czy też mogę to po3aczya z wyżej wymienionymi (mam 23 lata).A może lepiej zamiast l-glutaminy kupić BCAA (ale jakiej firmy??).Jeszcze jedno.....czy zamiast dextrozy mogę kupić glukozę spo?ywczaż?podobno to jest to samo,tylko jak ja dawkowaa

Marguerite1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2016, 16:58 »
mam jeszcze Tribusteron 9 Olimpa czy też mogę to po3aczya z wyżej wymienionymi (mam 23 lata).
jeżeli już masz to możesz sprobować, ale czy przyniesie rezultaty .. ?
jeżeli nie masz to nie kupowa3bym.

A może lepiej zamiast l-glutaminy kupić BCAA (ale jakiej firmy??)
jeżeli masz kasę to tak.
trce, olimp.

czy zamiast dextrozy mogę kupić glukozę spo?ywczaż?podobno to jest to samo,tylko jak ja dawkowaa
tak to to samo.
stosunek kreatyna:glukoza 1 : 5

Emluir__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2016, 17:40 »
glutamina czy bcaa jak dla mnie BCAA

HaniaPip

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2016, 19:02 »
A ile czasu trzeba stosowaa BCAA tyle co trwa cykl z kretaż?Z sianem nie jest za dobrze ale jeśli BCAA da lepsze rezultaty-sam nie wiem,czym to sie ro?ni od l-glutaminy???Co do TT 9 to już to kupiłem wczesniej ale nie byłem zbytnio zadowolony,może dlatego że brałem to z gainerem??Aha a co do stosowania glukozy to stosunek kreatyna:glukoza 1:5,tzn że przy 5g kreatyny powinno byc 25g glukozy,tak??bo czytałem że ok.30g do 5g kreatyny wiec już nie wiem......a czy stosowaa glukozę razem z kreatyna 2xdziennie??

Emluir__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2016, 19:40 »
glukozę po treningu z kreatynka w proporcjach 1:5 ,bcaa tak jak glutamina po treningu z kretka i potem do snu..

HaniaPip

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2016, 20:14 »
Dzieki za rady Mam jeszcze jedno pytanie......ile czasu trzeba brać l-glutamine(bo ta co chce ja kupić starczy mi na 26 dni,może być??)Bo jeszcze sie zastanawiam nad BCAA 200g (starczy mi na 27 dni)zamiast L-glutaminy Co lepiej BCAA czy l-glutamine i dlaczego(czym sie ro?nia efekty)?? a czy coś pomoże jeśli do3acze do tego wszystkeigo Tribusterona 9 Olimpu??

Tod__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2016, 20:36 »
Jak nie ukonczy3es 21 roku życia to nie ruszaj tribusteronu,bo to miesza w hormonach.
Nie potrzeba ci triba.
Wystarczy kreta,glukoza/dextroza i bcaa.

HaniaPip

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + .....????
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2016, 20:46 »
Mimo wszystko jednak chyba kupie L-glutamine bo nie jestem przekonany do BCAA,a cena nie jest s3odka :? L-glutamina też nie garbata :lol: chyba że jest coś na plus dla BCAA??Co do Tribusteronu to mam ukończone 23 lata wiec już chyba mogę to brać,tylko czy jest sens??Ju? to kupiłem 3 miechy temu.....

Tags: