Autor Wątek: potrzebny plan  (Przeczytany 3873 razy)

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
potrzebny plan
« dnia: Październik 23, 2015, 21:48 »
Witam.Przez ostatni czas ćwiczyłem planem na masę według lee.
Mina czas i trzeba zmienic.
Mam piwniczna silownie tzn sztanga hantle drazek,lawke,jeszcze wiosla.
Co do planu według lee nie powiem ze był zły bo sporo mi przyszło ale mam wrazenie ze urosly mi troszke niesymetrycznie barki tzn przedni akton bardziej niz środkowy i tylni oraz potrzeba mi coś co "doladuje" moje plecy bo mam wrazenie ze to moja najslabsza partia.
Prosze pomozcie.
z Gory dzieki:

grkvip_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
potrzebny plan
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2015, 22:21 »
a moze sam coś ułożysz a nie na gotowe czekasz

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
potrzebny plan
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2015, 06:12 »
Gdybym sie na tym znal to bym ulozyl.
A wiele osób ma swoje juz przetestowane plany które dobrze wchodzily.
Wiec po co pisać tysiace odpowiedzi typu ja coś napisze każdy bedzie coś poprawiał i tysiace razy coś dopisywac,lepiej chyba jak ktoś chętny i pomocny da jakiś swoj plan który dal mu dobre efekty.

Hellboy1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
potrzebny plan
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2015, 10:47 »
Masz na forum planów w ciul i troche.
możesz sobie chociaż w mój podpis kliknac.

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
potrzebny plan
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2015, 15:14 »
Ćwiczyłem tym planem czyli według Lee w sumie tylko kilka przerobekoniedziałek – klatka piersiowa + bicepsą.
Wyciskanie na ławeczce płaskiej – 4x12-6p2.
Wyciskanie hantelek na ławeczce skośnej - 3x12-6p3.
Rozpiętki na ławeczce skośnej – 3x12-6p1.
Uganianie ze sztangą – 4x12-6p2.
Uginanie o kolano – 3x10p1.
Przedramię na ławce 3x12p Wtorek – wolneŚroda – barki 1.
Unoszenie sztangielek w opadzie – 3x12-6p2.
Unoszenie hantelek przodem – 3x12-6p3.
Wyciskanie zza karku – 4x12-6p4.
Sztrugsy ze sztanga – 3x12-6pCzwartek – wolnePiątek – plecy + tricepsą.
Podciągnie na drążku – 3xmax2.
Wiosłowanie sztangą – 3x12-6p3.
Wiosłowanie na maszynie – 2x 2min4.
Zwisając z ławki od pasa w gore twarzą do dołu podnosić sie grzbietem – 3x121.
Wyciskanie sztangi leżąc - 3x12-6p2.
Uginanie francuskie leżąc do czoła 3x12-6p3.
Pompki na poręczach z obciążeniem 3xmax Teraz z racji tego idzie lato warto coś porzeźbić więc jak sądzicie warto jest zmienić w tym planie liczbę powtórzeń tak by było w większości ćwiczeń w każdej seri po 12 lub 1 powtorzeń. Co mysliscie również o dodaniu do klatki jednego ćwiczenia tzn wyciskania na płasko wąskim uchwytem 4x1 .Ogolnie wszystkie partie mi "wchodzą" dobrze, łapy rosną jak szalone, lecz czuje lekki niedosyt ćwicząc barki, i mając je niesymetryczne (przednie aktony proporcjonalnie większe od środkowych i tylnych) oraz ćwicząc plecy.
pomóżcie jak macie jakieś pomysły co dołożyć. Pozdro PS:Nog nie ćwiczę ponieważ trenuje w klubie w piłkę nożną

Akozii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
potrzebny plan
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2015, 15:59 »
możesz troche tu pozmieniacponwyc.
na skosie dodatnimwyc.
na skosie ujemnymprzenoszenie hantlabicugianie na modlitewnikuuginanie hantli stojąc z supinacja srwyciskanie z klatkiunoszenie sztangielkę w przodunoszenie na bokiszrugsytricfrancuz z hantlamifrancuz sztanga siedzacpompki na poreczachptpodciaganie na drazku za karkwioslowanie podchwytwioslowanie hantlamcunoszenie hantli na boki w opadzie tułowia

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
potrzebny plan
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2015, 16:29 »
Problem w tym ze mam silownie w piwnicy i nie posiadam wyciągów i tym podobnych rzeczy.

Akozii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
potrzebny plan
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2015, 16:43 »
113003:date pią, 3 mar 2007 - 09:58:name Akozii) ''(Akozii @ pią, 3 mar 2007 - 09:58) snapback113003/snapback ''!mozesz troche tu pozmieniacponwyc.
na skosie dodatnimwyc.
na skosie ujemnymprzenoszenie hantlabicugianie na modlitewnikuuginanie hantli stojąc z supinacja srwyciskanie z klatkiunoszenie sztangielkę w przodunoszenie na bokiszrugsytricfrancuz z hantlamifrancuz sztanga siedzacpompki na poreczachptpodciaganie na drazku za karkwioslowanie podchwytwioslowanie hantlamcunoszenie hantli na boki w opadzie tulowiapoprawione, ew.
możesz jeszcze coś do bica dodać i pokombinuj z ilością powtórzeń

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
potrzebny plan
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2015, 19:51 »
a dało by sie jakoś bardziej zaangażować środkowy i tylny akton barkow bo widze ze tu na przedni dwa cwiczenia a na bok i tyl po jednym a juz mam z tym problem z wiekszym proporcjonalnie przednim aktonem.

raf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
potrzebny plan
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2015, 19:53 »
na tylny akton tez masz wiosłowanie hantla i sztanga (zalezy jaka stosujesz technike) i do tego unoszenie sztangielek na boki z opadu tułowia i to wysztarczy.
jeżeli te partie odstają od pozostałych to wsadź wiecej na hantle i zmniejsz liczbę powtórzeń moze ruszy masa i sila.Ewentualnie możesz zamienić unoszenie sztangielkę w przód na podciąganie sztangi wzdluz T.

kakambasPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
potrzebny plan
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2015, 20:48 »
OK.Dzieki wielkie:

Tags: