Sporty Siłowe > StrongMan

Pudzian w amerykanskim futbolu?!

(1/3) > >>

OrozcoBDG20:
S3ysza3 moze ktoś o tym ze Mariusz Pudzianowski chce przejsc do amerykańskiego futbolu??....ponoc na treningu to jak pudzian grał w ta grę to goscie na 2 metry latali

grkvip_:
nic o takim czymo nie słyszałem wim ze w Polsce gra w rugby w jakieś dru?ynie ale nie pamiętam nazywy zespo3o

P.S jak by za3o?y3 te ochraniacze w ameryce to jak on bym wyglądał jak tramwaj heheh

Tillyard1987:
Pudzian gra w 3odzi w budowlanych ale tylko miedzy startami w strong man i nic nie słyszałem zeby przeszedł na amerykański football, (a tak poza tym to słyszałem ze ma trudnooci z jezykiem angielskim) jedynie to ze mu chciano cofnąć kartę startowa i nic poza tym...............

Swader:
fakt gra w budowalnych conan chyba sie troche rugby interesisz cio?? graslem z budowalnaymi ale na szczęście moje i mojej ekipy z juniormi :D a futbol amerykański to port dla kobiet, jak sie gra to po co komu ochraniacze to tak jak lizaki lizac przez papierek

Lucier_Abraham477:
Pudzian to sie ostatnio wszędzie pcha.
Koleo jest spoko, ale jeśli chc1 go w ameryce to sie spier****. Teraz wszyscy frun1 z Polski, bo taki los nam zafundowa3 Leszek (Przywroamy normalnooa) Miller.
jak tutaj nie ma kasy, to niech ch3op zarobi tam.
Mają przynajmniej jakieś perspektywy, a co kur** jest?? Tylko takie ociany p3aczu - uklekn1a i czekaa na monety.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej