Autor Wątek: Mam pytanie o bieganie :)  (Przeczytany 2837 razy)

Bertie__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Mam pytanie o bieganie :)
« dnia: Luty 09, 2016, 12:02 »
Mam jedno pytanie. O co chodzi z bieganiem, czy ono coś daje ? Czy to tylko po to aby schudnac. W sumie jak sie idze po parku, to jedyni, którzy biegaja to ludzie z nadwaga, albo ludzie bardzo szczupli. Nigdy nie widziałem ososby dobrze zbudowanej, ktora sobie biega. Czy w takim razie to coś daje, to cale bieganie, czy wynika z niewiedzy ludzi nie ćwiczących na siłowniach i myslacych, ze da to jakieś rezultaty. Czy ktoś moze udzielić mi odpowiedzi na to pytanie?
Z gory dziekuje

Olivia_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Mam pytanie o bieganie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2016, 12:30 »
kiedyś ta jakim forum był tekst o pozywywnym wpływie aerobów w tym tez biegania na pryrost masy miesniowej, chodziło o jakieś naczynia/komorki włosowate - ale bliższego info nie mam

w każdym badz razie, bieganie to bardzo dobra sprawa, raz ze spalasz tluszczyk, dwa poprawia sie praca układu krazenia

jestem za !

IJaydenI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Mam pytanie o bieganie :)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2016, 14:23 »
Bieganie jest jak najbardziej pozytywna forma aktywności fizycznej, lecz trzeba robić to z glowa w przypadku treningu masowego.

Sasha1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Mam pytanie o bieganie :)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2016, 16:46 »
Interesujacy post szczególnie dla mnie sam teraz jadę z planem na masę ciagle do tego ostra wyzerka choć obciąłem dietę o jakieś ~200gr.
wegli.
ale i tak dziennie wychodzi 5 obfitych posilkow.
Zgadzam sie z Olivia_ mysle ze aeroby mogą nawet pomoc przy robieniu masy.
Nawet hst zakłada z tego co wiem w dni nietreningowe robienie aerobow.
Biegaj wzrośnie Ci wydolnosc, poprawi sylwetka a i mocna czesc dolna ciała wpływa na ogolna sile.
Pozdro.

xXxZulmaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Mam pytanie o bieganie :)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2016, 16:54 »
Cwiczenia aerobwe są dobre dla każdego (chyba, ze masie jakieś probemy ze stawami). Poprawia wydolosc oddechowa (choc osobiście wole i polecam plywanie) ktora jest bardzo potrzebna na silce.

IravalvrI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Mam pytanie o bieganie :)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2016, 16:59 »
powiem od siebie ,ze wiem ze colman biega na bierzni a jaki masywnny jest,ja bym osobiście unikał biegania przy robieniu masy ,no dobra troche nie zaszkodzi ale nie tak ostro wiem ze jak starałem sie zgubić pare kilo zbędnych to jak biegałem to dupa spadała i uda ,wiec szczerze powiem wiem jedno nie stosować diet cud ,robilem to a potem efekcik jojo ,no i teraz jak spadam z kilogramów to tak robie zeby utrzymywać sie w spadku bo efekcik sam sie teraz chce robić ale ot tak na marginesie

Dobromierz75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Mam pytanie o bieganie :)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2016, 20:06 »
Ja od niedawna biegam i chodze na basen powiem Ci ze efekt jest super mam o wiele lepsza wydolność oddechowa i kondycje i wogule fajna sprawa polecam

Tags: