Autor Wątek: Przetrenowanie  (Przeczytany 3618 razy)

Latesha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Przetrenowanie
« dnia: Maj 10, 2016, 10:22 »
Mam zla dla siebie wiadomość od 1 lutego nie chodze na silownie
Ogromna niechec do treningów ogólne zmeczenie (ciagle odczuwalne)
Zamierzam wznowić trening od poniedzialku

Co moze mi pomoc w walce??
Staram sie wysypićc choć mam problemy z zasypićniem
Jem troche mniej ( brak codziennego wysilku)
spożywam wieksze ilosci bialka (odzywka)
Jutro pójdę na solarium moze dawka sztucznego słońca mi pomoże
Sauna bedzie dobrym rozwiazaniem ??
Dzisiaj ekpić idzie o 2 nie wiem czy chce mi sie ruszyć dupsko... Jak ma pomoc to chętnie pójdę

Od poniedialku zacznę jeść krete jeszcze nie wiem co albo mono hi teca albo CP

zaczynają mi sie ferie chciałem ostro trenować na co sie raczej nie zapowiada...
Pierwsze dni zrobie obwodowo później juz tym planem (modyfikacja- wiceje skosu na klate)
Czy mogę chodzić na siłkę 5-6 razy przy niskiej intensywności (CM 7 %)??

 PNphpBB2&file viewtopic&t 6495&highlight

słucham sugestii bardzo sie przydadzą

PeytonWin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Przetrenowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2016, 10:59 »
Hey Kolego z Torunia

Hm...ja właśnie mam ostatnio bardzo duza motywacje do treningu, ponieważ widze efekty co mnie bardzo cieszy, choć racja..teraz ferie, każdy imprezka...nio ale ... pomysl, ze potem kumple beda Ci zazdrościć masy a Laski beda Cie podziwiać Moze masz zle dni, slabsze, czasami tak bywa, wez sie w garsc, bedzie dobrze Pozdrawiam....

P.S. pomysl, ze do końca zycia będziesz ćwiczyć (motywacyjne) hehe :D

chludoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Przetrenowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2016, 12:03 »
jacek, mnie szkola i zbyt mało snu wykancza.. sen jest baardzo wazny-jak sie prześpię przez weekend po 9 godzin to od reki jest lepiej, a na problemy z zasypićniem domowe żmą wielu osoboam pomaga

inne rozwiazanie to treningi nie wiecej niz 3x tydzien-po każdym treningu masz przynajmniej dzien przerwy.. ja juz po 1 dniowej przerwie mam ochote na mocny trening, dlatego niedługo zmieniam plan z 4 dniowego na 3 dniowy(HST-bo dzielony 3 dniowy mi nie pasuje :/)

IElbertI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przetrenowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2016, 12:09 »
po prostu przeczekaj i odpocznij, skoro sie przetrenowałeś to jest znak od organizmu, ze musisz dac mu odpoczac, tak samo jak bol jest mechanizmem obronnym

PeytonWin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Przetrenowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2016, 13:02 »
Ja ostatnio mam wysoka mobilizacje i motywacje, zwlaszcza, ze na siłkę chodzi kilka FAJNYCH dziewczyn, dziewczyny kumpli, ale Lale niesamowite...sliczne wrecz Jak patrzy taka dziewczyna to mam 5 % wiecej sily :D choć czasami odechciewa sie ćwiczyć jak przede mna macha mi tylkiem w krótkich spodenkach, z których wystają różowe stringi :D hehe :D

Powodzenia :D

IElbertI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przetrenowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2016, 13:31 »
bua:-Dh PeytonWin to sie nazywa atmosfera pracy :D u mnie w szkole to cycami machaja tylko te najbrzydsze.
Swoja droga lanser jesteś :D lols

BischofEaldy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Przetrenowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2016, 13:43 »
I krew z miesni odplywa... :lol:

Latesha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Przetrenowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2016, 14:04 »
No narazie odpoczywam
A co do laseczek to ja namawiam na silownie koleżanki z klasy ale bezskutecznie :9
choć po feriach bede mial siłkę w szkole (sam ja projektuje :D ) wiec mysle ze dziewczyny sie zacheca bo płacić nie beda musialy

Tak to prawda PeytonWin jak ktoś patrzy kolesie- wieksza grupa, fajne laseczki- nawet jedna odrazu jest wiekszy power.
Mam nadzieje ze od pon rusze z koksem :D Ide po krete jutro

PeytonWin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Przetrenowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2016, 14:07 »
jacento a gdzie do szkoly chodzisz? Nio jak ktoś patrzy, to jest motywacja..zwlaszcza dziewczyny skąpo ubrane... Gdzie chodzisz na silownie ? Ja do Efekt - 45 zl miesiąc (3x w tyg) - 5 zl (4xtyg.), dobry sprzet,3 sale, profesjonalnie, instruktorzy doswiadczeni, spoko ludzie, muzyka ...Trenerem glownym- Trener Kadry Narodowej Polski juniorów (kiedys seniorów i Fitness) :D i zniżki w Professional przy zakupie bo to tez sklep właśnie jego :D Pozdrawiam :D

Latesha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Przetrenowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2016, 14:09 »
Ja do osiedlowej takiej przy tor torze bo mam blisko chciałem przenieść sie do fitnesu ale to po szkole bo maturka to nie mam tyle czasu. Ja chodze do 1 lo
a w Professionalu to ja i tak mam zniżki :D

PeytonWin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Przetrenowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2016, 14:13 »
W Proffesionalu to każdy ma znizki, zawsze zaokrąglają cenę do niższej chyba ze jakiś ciemniak by przyszedł to pewnie wcisną mu droższe Ten dziadek z Pro, jest spoko, tez do Efektu chodzi, w sklepie zobacz jego zdjecia z Arnoldem S.
:D

dre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Przetrenowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 10, 2016, 14:21 »
a właśnie czym sie objawia PRZETRENOWANIE ?

Uageshi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Przetrenowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 10, 2016, 14:46 »
z tygodnia na tydzień masz mniej sily : to tak w skrócie

Latesha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Przetrenowanie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2016, 14:49 »
Niechec do treningow, ogólne zmeczenie, ja mam problem z zasypićniem

xXxbooleraxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Przetrenowanie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2016, 14:56 »
wtedy robisz przerwe tydzień - dwa i najlepiej pochodzić na basen, saunę - tylko sie nie przemęczać - w basenie sie popluskać , posiedzieć w saunie - super terapić na stresy i przemeczenia.
AA i pospać sobie nawet w dzien.
POLECAM

Tags: