Autor Wątek: conan barbarian jak to braa  (Przeczytany 2915 razy)

Dubois98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
conan barbarian jak to braa
« dnia: Maj 08, 2016, 09:41 »
mam HI TEC Protein 8 & kreatynę 300g Vi talmax jak mam je zmieszaa
kiedy krea a kiedy bia3o w dni czwicz1ce i nie cwicz1ce napisz mi prosze

Hardimannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2016, 09:44 »
ja bym ci powiedział ale pytanie do conana....kusi mnie jednak zeby coś powiedzieć :D
kreatyna przed treningiem (okolo 45 minut) po treningu bezpośrednio kreatyna i na godzinę po treningu bialko potem jako posiłek przed snem bialko polecam mleko o niskiej zawartości laktozy do bialka (siec sklepów P.&P.- jeżeli ktoś wie o jakie chodzi to fajnie chodzi o dwa imiona apostołów dla niewtajemniczonych, niechce reklamować ale chyba tylko tam takowe dostaniesz....)
ami podczas treningu fajnie jakbys brał CARBO tzn popijał zamiast wody niejest to drogi zakup ale warto
pamiętaj przy braniu keatyny o cofeinie alkocholu itp. oraz o odstempie od posiłku
popijaj ja woda lub sokiem winogronowym, lub jablkowym lub tez CARBO jeżeli takowe zakupisz
pozdro moze ci pomogłem

bonuspuerF

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2016, 09:48 »
a wiec tak milo mi ze mnie wybrałeś ja polecam tak:
kretke rano na czczo i po treningu bezpośrednio
bialko na noc oraz jako uzupelnienie diety miedzy posilkami
 a w dni nie treningowe kretke tylko na czczo a bialko jako uzupelnienie diety

ale dokładnie to napisz do marjio lub do innego moda tego dzialu oni ci napewno pomogą i napewno dobrze ja moze zrobiłem błąd sam często konsultuje ....

Dubois98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2016, 10:00 »
Dzieki ziomy pomuocie jak jeszcze inaczej brać Marjio pomorzesz :D

Irving1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2016, 10:07 »
dni treningowe: bialko rano, około 3 min po treningu i ewentualnie miedzy posilkami. Wszystko zalezy od tego ile musisz dostarczyć bialka zeby uzupełnić diete. Kreta przed treningiem i od razu po treningu

dni nietreningowe: bialko rano, miedzy posilkami. Kreta rano na czczo

Dubois98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2016, 10:10 »
A HA DZIEKI WAM

Spradlinnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2016, 10:22 »
Jak widze, nie chcecie czytać tematów podwieszonych, w których wszystko jest dokładnie wyjaonione. Skopiuje wiec fragment tekstu dotyczącego kreatyny.
-----------------------------

(...) Kreatyna jest substancją, której niewielkie ilości są przechowywane w komorkach mięśni, a ktora po zwi1zaniu sie z fosforanem ma za zadanie, powiedzmy, pe3nienia funkcji akumulatora zapewniającego dostawy wysokoenergetycznego fosforanu, którym jest trójfosforan adenozyny (ATP). Kiedy ATP uwalnia swoje wysokoenergetyczne grupy fosforanowe, aby dostarczyć energii przy skurczach mięśni oraz staje sie dwufosforanem adenozyny (ADP), wówczas fosforan kreatyny (CP) jest w stanie podarowaa swoją cz1steczke fosforanow1 dla ADP, aby uleg3a ona refosforyzacji, czyli aby ADP zmieni3o sie w ATP. (...)

...i dalej

(...) Jak stwierdzi3 dr Paul Greenhaff, który podją3 pionierskie badania nad kreatyn1 na Wydziale Fizjologii i Farmakologii w University Medical School w Nottingham w Anglii: Jej spożycie jest Yrod3em natychmiastowej, zdecydowanej poprawy wydajnooci (osi1gow) u sportowców uprawiających dynamiczne rodzaje sportu. Na dłuższą metę kreatyna być może pozwoli sportowcom trenować bez odczuwania zmeczenia przy poziomie intensywnooci przewy?szającym ten do którego są przyzwyczajeni obecnie . (...)
-----------------------------

No i wnioski nasuwają sie same. Jeśli brać kreatyne, to przed treningiem. Connan też miał racje, jednakże, że tak powiem, metoda potreningowego brania kreatyny, to old schooll (Connan, tylko prosze bez urazy) :lol:

PS. Mowa jest tu oczywiście o monohydrancie kreatyny, formie krotkotrwa3ej i niestabilnej :lol:

Hardimannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2016, 10:29 »
okej wiem tez ze temat był wałkowany milion razy, ile należy zachować odstepou od poosilku zeby brac kreatynę ja zawsze robiłem 30-6 minut po posiłku potem 3 minut i na tening jak wy to proponujecie??

Spradlinnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2016, 10:35 »
Po posiłku Kretke powinno sie brać raczej na pusty ?o31dek.
Ja osobiocie kretke biorę przed samym treningiem, jeszcze w szatni.
A to dlatego, że monohydrant jest form1 krotkotrwa31, małostobiln1 i stosunkowo szybko dostaje sie do obiegu.

Hardimannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
conan barbarian jak to braa
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2016, 16:16 »
tyylko ja wracając ze skzoly mam około 6 minut na zszamanie obiadu wtrzachnbiecie kratyny i bcaa...
chyba bede brał w ten sposob pokaze na przykładowych godzinach :D
16. obiad 16:3 bcaa 16:55 kreatynka 17:00-18: trening (popijam carbo) 18:05 kreatyna popita CARBO 19: bialko
pozdro

Tags: