Autor Wątek: Czy mozna tak???  (Przeczytany 3314 razy)

lukas0s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Czy mozna tak???
« dnia: Grudzień 13, 2015, 13:23 »
Mam 16 lat , 172, 58 kg, ćwiczę właśnie 6 Weiderajestem w 8 dniu, jest ciezko !!!! Czy mozna robić jednodniowe przerwy a wtedy wykonać inny trening, na ta partie np. unoszenie prostych nóg lezac na plecach , brzuszki????

przeczytałem na forum ze wystarczy codziennie tylko zmęczyć brzuch a to samo przyniesie efekty!!!!!!

Jame_Vau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Czy mozna tak???
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:09 »
jak robisz 6 weidera to dzien w dzin nie ma mowy o jakiejś pzrerwie wtedy jzu nie dasz rady robić nastepnych sdni i nie bedzie efektow.
6 weidera robi sie nieprzerwanie przez 6 tygodni

latoswroclaw-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Czy mozna tak???
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:44 »
6 weidera to jest mordega.
ale przynosi rezultaty.
ja osobiście jestem szczupły i starcza mi codzienne profilaktyczne lekkie cwiczenie, ale kumpel przy tuszy zaczyna juz 3 szóstkę weidera od bożego narodzenia i musze przyznac, ze robi wrazenie! z drugiej strony, jakbym go nie zobaczył to bym nie uwierzył ze 3 raz katuje sie szostka....

geofach_G8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Czy mozna tak???
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2015, 15:52 »
Z szostka trzeba byc bardzo konsekwentnym.
Mi udało sie wykonać cala, aczkolwiek później dowiedziałem sie ze niektóre cwicznia wykonywałem zle.
Jednak cwiczenie jej dzien w dzien, bez wyjatkow, dało mi dosyc dobre efekty.

Harlan-P

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Czy mozna tak???
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2015, 19:15 »
nie odpuszczaj rob dzien w dzien 6w

IAzucenI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Czy mozna tak???
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2015, 20:03 »
ten trening jest dokładnie rozplanowany, z uwzglednieniem stopniowego natezenia cwiczen, w zwiazku z tym nie ma mowy o przerwach.
Z tego co mi wiadomo to chyba trening ABS robi sie chyba 2-3 razy w tygodniu, wiec jeżeli 6 zdaje Ci sie byc uciazliwa to moze przerzuć sie na ABS

Tags: