Autor Wątek: czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi  (Przeczytany 2435 razy)

Hernshei_Reddic

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi
« dnia: Sierpień 21, 2016, 19:42 »
witam pakerów ;-)mam taki schemat treningowy, który mi sie podoba ale nie jestem pewien czy tak mozna cwiczyc...cwicze co drugi dzien, zawsze tak samonajpierw podnoszenie hantli na biceps na stojąco (oba naraz) 4x po 15pomiedzy seriami podnoszenia hantli robie brzuszki, 4x po 50potem podnoszenie hantli na stojąco na boki na barki czy coś tam, 4x po 10pomiedzy tymi seriami robie takie cwiczenie ze trzymam ramiona na boki, jak litera T i uginam tylko przedramię w łokciu podnosząc hantle w gore (caly czas ramiona prostopadle do tułowia T) tez 4x po 10nastepnie wyciskanie hantli na ławce poziomej 4x po 2 (bo lekkie mam jak na to cwiczenie to po 1 kilo okolo)pomiedzy tymi seriami podnosze tez hantle jakoś tak dziwnie (na filmie widzialem) ze stoje, ręce wzdluz tułowia i podnosze hantle tak jakbym sie podnosił pomiędzy rurkami ;-) ale to cwiczenie chyba musze zmienicpotem rozpietki na ławce poziomej 4x po 15 a pomiędzy rozpietkami robie podnoszenie hantli na biceps, na siedzaco, 4x po 10a potem to juz tylko wyciskanie hantli na siedząco w gore 4x po 10, to na barki chyba i ramionai pomiędzy tymi seriami robie wyciskanie francuskie (na triceps) i podnoszenie tułowia tez na tricepstaki trening zajmuje mi około godziny, potem dzien odpoczynki i znowu to samo...przy tym chciałbym dodac, ze zalezy mi zeby trening dal mi wiecej sily, masy, spalić troche tluszczu i nabrać nieco rzeźby no i nie chciałbym sie skurczyc, mam około 179 cm i 75 kg wazeczekam na opinie fachowców - pozdrawiam

cksite_UCO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2016, 20:52 »
'' ''!przy tym chciałbym dodac, ze zalezy mi zeby trening dal mi wiecej sily, masy, spalić troche tluszczu i nabrać nieco rzezbyWymieniles chyba wszystko /Daj se spokoj z takim treningiem, uznajmy, ze ACT masz za sobą wiec przejdź do dzielonego.
Ten jest bezsensu.
A treningi masz w najważniejszych w dziale trening.

Hernshei_Reddic

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2016, 21:08 »
cóż to jest ACT i czemu ten jest bez sensu?? //:-( :-( /

Hernshei_Reddic

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2016, 21:30 »
przepraszam za pisanie posta pod postem ale nie mogę znaleźć opcji edytuj;/wyjasnijcie mi co jest nie tak w moim treningu, bo przeciez same cwiczenia są w porzadku, rozumiem ze ich dobór jest nieprawidlowy, tak? czy moze to ze co drugi dzien odpoczywam?? nie wiem

aniakopexx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2016, 21:34 »
Ten twój "plan" uznajemy jako ogolnorozwojowy.
Teraz przejdź to treningu dzielonego, a wiec takiego w którym codziennie, badz np.
w ponidzialek, srode i pićtek ( lub pon, wtorek, czw.
i pićtek ) będziesz wykonywał inne oddziwlne parni np oniedzialek klatka i bicepsSrodalecy i tricepsPiatekBarki i nogiJakie cwiczenia maja byc na ww partie nie bede chyba pisal- zajrzyj do tematów podwieszonych i zastosuj któryś z planow.
Aha, ćwiczysz na siłce pro, czy w domu?? i zdecyduj sie na co w końcu chcesz ćwiczyć //:-D :-D /

robleww

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
czy ten trening pomaga czy raczej szkodzi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:09 »
ćwiczę co drugi dzien, zawsze tak samo ujdzienajpierw podnoszenie hantli na biceps na stojąco (oba naraz) 4x po 15 biceps 4 seriepomiedzy seriami podnoszenia hantli robie brzuszki, 4x po 5 brzuch 4 seriepotem podnoszenie hantli na stojąco na boki na barki czy coś tam, 4x po 1 4 serie barkipomiedzy tymi seriami robie takie cwiczenie ze trzymam ramiona na boki, jak litera T i uginam tylko przedramię w łokciu podnosząc hantle w gore (caly czas ramiona prostopadle do tułowia T) tez 4x po 1 biceps 4 serie arkinastepnie wyciskanie hantli na ławce poziomej 4x po 2 4 serie klatapomiedzy tymi seriami podnosze tez hantle jakoś tak dziwnie (na filmie widzialem) ze stoje, ręce wzdluz tułowia i podnosze hantle tak jakbym sie podnosił pomiędzy rurkami ;-) ale to cwiczenie chyba musze zmienić szrugsy??potem rozpietki na ławce poziomej 4x po 15 klata 4 seriea pomiędzy rozpietkami robie podnoszenie hantli na biceps, na siedzaco, 4x po 1 biceps 4 seriea potem to juz tylko wyciskanie hantli na siedząco w gore 4x po 10, to na barki chyba i ramiona barkii pomiędzy tymi seriami robie wyciskanie francuskie (na triceps) i podnoszenie tułowia tez na triceps tricepsBICEPS - 12 seriiTRICEPS - 8 serii (+ klata, barki)BARKI - 8 serii (+ jedno ćwiczenie na biceps w skurczu izometrycznym, wyciskanie na klate)KLATA - 8 seriiBRZUCH - 4 serieGRZBIET - SERIICZWOROGLOWE - SERIIDWUGŁOWE - SERIIŁYDKI - SERIIPODSUMOWANIE:Trening wersja DYSKOTEKOWA (lekko zmodyfikowana) '' ''!trening dal mi wiecej sily, masy, spalić troche tluszczu i nabrać nieco rzeźby Wszystkiego naraz nie zrobisz /, a jak chcesz spalić tluszcz to musisz biegacJEszcze coś o treningu:Zla intesywnosc, objętość treningu, częstotliwość ujdzie przy takich malych ciezarach, zły rozkład cwiczen, za dużo lub za mało serii na niektórych partiach.Co masz robic:Trening na masę jeśli masz jakieś doswiadczenie z normalnym treniniem lub trening ogólnorozwojowy ACT, poczytaj w podwieszonych i coś wymysl... ACT Trening na masę wg LEE Trening na masę wg gorzkiego Programy treningowe ogólne

Tags: