Autor Wątek: Nasze Suplementy  (Przeczytany 2509 razy)

Lohrenz20

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Nasze Suplementy
« dnia: Wrzesień 21, 2016, 08:32 »
Niechaj każdy sie przyzna jakie stosuje tajemnicze mieszanki suplementow, a przedewszystkim jak zadziałaćo, a może ktoś ma idealn1 mieszanke...czekamy... :lol: :lol:

Robbie_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2016, 08:40 »
Wiesz Boaku ,że każdy stosuje to co na niego działa,każdy z nas ma inny organizm ,tryb życia i upodobania ........
Dlatego jescze nikt nie wymyoli3 złotego środka(o ,a ten toby był bogaty) na prawdziwy,murowany sukces......
Lece na Sterol Natural Compleks+ HMB-Universal ,potem Kreatyna -Mutlipower+Glutamina+sok z winogron,potem Tribusteron 9 -Olimp+HMB i jestem zadowolony,bo robie to dl1 siebie ,nie na pokaz i mam czas ......

TomatooAnysy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2016, 09:09 »
Masz racje Robbie_ każdy jest inny!!!
Ja osobiście zbyt często supli ni kupuje(kasy malo) ale polecam kreatyne-olimp pyruvate - d-rybose!! pyruvate mialem 1 tab d-rybosy 90!!
i jestem zadowolony brałem 4przed i 4 o każdego z tych dwóch i jestem zadowolony przyrost sily był i to duży a 1cm tez chyba w bicepsie poszedł po tym ale sila byla a co najlepsze pozostala taka jak wtedy zaraz po supłach

Zerto-55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2016, 09:46 »
polecam kombinacje:

domowe żmą + kretka/bcaa
dom.zma + dibencozide + amin.krystaliczne

Ram0na

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2016, 13:50 »
mój sta3y miesięczny zestaw: 2250g Sojavit, 4000g Profi Whey Gainer, 2000g serwatki Extensor, Vitaral, MBA+Zincaz.
W czasie rzeYby dorzucam Thermal Pro śni + Extreme Gougglebolic + Power Guarana.

Kassandra-Si

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2016, 20:19 »
Ram0na napisałeo Profi Whey Gainer :!:
Niechodzi CI o Profi Whey Mass

Ja zamierzam teraz wziąść Profi Whey Mass + kreatyna.
I co do tego lepiej dorzucic: DEXTROZE czy CARBO

Ram0na

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2016, 20:38 »
Taaak tak... tych massow jest tyle ze mi sie pokiaka3o... chodzi o ten Olimpowski bulk

Dorzua CARBO, wyjdzie taniej i na wiecej ci starczy.

ElviraPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Nasze Suplementy
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 21, 2016, 21:59 »
Nie wydaje zbytnio kasy na suple bo jej nie mam, ale jak juz to gainer MLC olimpu lub top mass + kratyna + glutamina + i ja osobiocie żmą i nawet mi to dało...Ale jak bym miał kasę to napewno co innego bym kupił!!!!

Tags: