Autor Wątek: jak dlugo brac kreatyne?  (Przeczytany 2482 razy)

Painkiller__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
jak dlugo brac kreatyne?
« dnia: Październik 19, 2016, 18:30 »
siemka mam pytanko biorę ta kreatynę vitalmaxa i sie chce dowiedzieć jak długo mogę ja brac? potrzebna jest jakas przerwa czy jak? biorę ja codziennie 5g i starczy mi tym sposobem na 2 miechy... mam brac 2 miechy caly czas czy moze wziasc miesiąc potem miesiąc przerwy i znowu miesiac? jak myslicie?

LovekLwm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jak dlugo brac kreatyne?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2016, 19:42 »
6 tygodni to optymalny czas

p0lwl0sc0mpans

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jak dlugo brac kreatyne?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2016, 19:42 »
bierz 2x5 g

Krakannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
jak dlugo brac kreatyne?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2016, 21:08 »
musisz sam poeksperymentować z czasem i ilością ale nie przekracza sie długości 6 tyg

kogucikkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
jak dlugo brac kreatyne?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2016, 23:42 »
vitala bież w dni treningowe 10g a w nietreningowe 5g ( w tym 10g rozbij na dwie porcje ) możesz ja tak stosować bo jej dużo jest i tanio a na cykl powinno stykać

zameknaskano-Carl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
jak dlugo brac kreatyne?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2016, 23:44 »
Doklanie, 5-6 tygodni to najlepszy czas dla cyklu kreatynowego, warto również zaopatrzyć sie w glutaminę - ten aminokwas jest swietny ! Nie zapomnij oczywiście o piciu 2-3 litrów wody dziennie !

Painkiller__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
jak dlugo brac kreatyne?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2016, 18:19 »
wielkie dzieki dlatego biorę 5g zeby mi na dluzej starczyło bo nie mam zbytnio dużo kasy zeby tak brac ale skoro mówicie zebym brał w dni treningowe 10g a normalnie 5g to sie zastosuje i mam jeszcze jedno pytanko: po kreatynie są spadki i czy mozna jakoś im zapobiec lub chociaż w jakimś stopniu zlagodzic?

Tags: