Autor Wątek: Budowa  (Przeczytany 3083 razy)

Mutant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Budowa
« dnia: Październik 22, 2016, 16:08 »
WITAM chciałbym SIE poradzić DOSWIADCZONYCH kulturystów JAK BRAC ODRZYWKI CO kupować ITP.
JESTEM POCZATKUJACY ćwiczę około MIESIAC.
POWIEDZCIE CO JA MAM robić ABY było DOBRZE??!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--/Upomnienie za pisanie dużymi literami.
CapsOff please.
Administrator.!--colorc--/span!--/colorc--

IScarfeI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Budowa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2016, 16:09 »
narazie niebiez nic ba masz zakrotki staz,no najwyzej jakieś bialko albo węglowodany

fudziPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Budowa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2016, 16:13 »
wes se poćwicz jakieś przynajmnie pol roku bez supli (chociasz wątpię czy wytrzymiesz ) //:-D :-D zamaist ego zainwestuj w dietea jeśli bys mial braki w diece to kup coś co ci zapełni te braki w diecienp bialko bo to jest trudno dostarczać

Kris_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Budowa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2016, 16:15 »
Tu by sie Wacek przydal z powiedzeniem typu "nie buduje sie domu od komina" //:-D :-D poćwicz pol roku, zobacz, czy naprawdę chcesz sie w pelni poswieceic dla tego sportu, czy wystarczy Ci motywacji, sily i cierpliwosci, potem inwestuj w odzywki!

followthemoon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Budowa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2016, 16:16 »
Skup sie na dobrej diecie narazie o odzywkach pomysl po minimum 6 miesiącach treningu a najlepiej po roku.

Mutant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Budowa
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2016, 16:19 »
DOBRZE tak zrobie jak dotąd brałem bialko (ultimate protein trecka) i weglowodany(dekstrose trecka). Wiec mówicie zebym poćwiczył jakieś pol roku i dopiero bral? mi bardziej zalezy na umiesnionej klacie i barach.
 Nie ukrywam tesh ze chciałbym przybrać na maasie.

followthemoon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Budowa
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2016, 16:19 »
To jedz duzo, 5-6 posilkow dziennie, nie zapominaj o posiłku potreningowym od razu po skonczonym treningu.

Mutant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Budowa
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2016, 16:19 »
i glupie produkty bogate w bialko ???sory zle mi sie napisało zamiast glupie mialem napisać glownie a jakie dania mi proponujesz?

followthemoon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Budowa
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2016, 16:20 »
Moze sprobuj tegoosilek 1:Mleko 2% - 4 gPlatki kukurydziane - 100gPosilek 2:Chleb razowy - 100gTunczyk - 70gMargaryna roslinna - 10gPosilek 3:Chleb razowy 1 gSzynka z piersi z kurczaka 5 gMargaryna roslinna 1 gPosilek 4:Ryz bialy - 150gPiers z kurczaka gotowana - 100gOliwa z oliwek - 14gPosilek potreningowy 5:Carbo - 60g (odrazu po treningu)Tunczyk w wodzie - 70g (30-45min po carbo)Posilek 6( nie jeść za późno , 20-20.3 max)Makaron 100gser bialy 100goliwa z oliwek 10gBialko: 133,51gTluszcze: 79,68gWeglowodany: 461,71gKalorie: 3017,76kcal

Jeanett120

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Budowa
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2016, 16:20 »
dodam jeszce coś od siebie:D :I kilka zelaznych zasad:- dziennie jemy 5-6 posilkow o stalych porach- węglowodany spożywamy glownie rano i w posilkach przed i po treningowych, im później tym liczba węglowodanów w posilkach powinna ulegac zmniejszeniu- w ostatnim posiłku nie jemy praktycznie węglowodanów jest to posiłek bialkowy, mowie "praktycznie" ponieważ nawet w chudym twarogu takie sie znajda (malo, ale zawsze cos)- przed treningiem należy zjeść duza ilość węglowodanów zlozonych, aby w sposob ciągły zaopatrzyć sie w energie potrzebna do intensywnych cwiczen.
Najlepiej jeść ok.
1h przed.- bezpośrednio po treningu spożywamy duza ilość węglowodanów (ok.
1g na kg masy), aby uzupełnić straty glikogenu, np.
banany, carbo, miod, wafle ryzowe, sok.- pijemy glownie wode mineralna niegazowana 3-4 litry dziennie- unikamy slodyczy, chipsow, coli, napojów gazowanych- mleko pijemy tylko, jeżeli nie mamy problemu z tluszczem, laktoza ://///Zrodla bialka : piersi z kurczaka, wolowina, ryby (makrela, filety mintaja, morszczuka, tunczyk), jaja, twaróg chudyZrodla węglowodanów : ryz, platki owsiane, makaron, ziemniaki, kasza gryczana, chleb pelnoziarnistyZrodla tluszczy : tluste ryby, olej lniany, oliwa z oliwek, oliwa z pestek winogron

Mutant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Budowa
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2016, 16:22 »
DZIEKI WAM BARDZO NAPEWNO SKORZYSTAM Z TYCH PORAD I WSKAZOWEK.
NIEWIEM CO zrobiłbym BEZ WASZEM POMOCY.
PRZYNAJMNIEJ NIE MUSZE faszerować SIE CHEMIA. A MOZNA spytać JAK ćwiczyć NA siłowni ABY było DOBRE EFEKTY?

IScarfeI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Budowa
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2016, 16:23 »
Mutant dostałeś juz ostrzezenie za pisanie duzyli literami i dalej robisz to samo nic cie to nienauczylo??

Mutant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Budowa
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2016, 16:24 »
no dobrze nie zauważyłem tego komunikatu przedtem.

Jeanett120

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Budowa
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2016, 16:46 »
'' ''!A MOZNA spytać JAK ćwiczyć NA siłowni ABY było DOBRE EFEKTY?odwiedz dzial trening tam znajdziesz coś

F1eld

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Budowa
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2016, 17:27 »
Na poczatek polecam Whey Rainera 4 z Olimpa no i dieta bo to podstawa

Tags: