Autor Wątek: Dieta + Odzywka  (Przeczytany 2461 razy)

xXxPabloxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dieta + Odzywka
« dnia: Październik 25, 2016, 02:47 »
Jeee y000L!mam 17 na karku i waze 6 kg przy wzroscie 167cm!cwicze juz jakiegoś miecha!jak miesiąc temu sie ważyłem to sie przeraziłem ze waze tylko 60kg(wczesniej ważyłem 65kg)od razu wziąłem sie za ostra dietę na masę oraz trening na mase!(trening napisałem w dziale trening!a ty chciałbym sie dowiedzieć jaka odzywke typu geiner byscie polecili na masę i jakiej firmy(jakie firmy są najlepsze i sprawdzone przez was i czy dają rezultaty takie jakie bysmy chcieli)za rok chciałbym ważyć ok 75 kg!doradzcie jakiego geinera sobie kupic!(tylko nie piszcie ze musze miec dietę bo na diecie juz jadę miesiąc i bede tak jechał caly czas tylko ze jeszcze chce geinera zarzucic)
z gory THX

Kris_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2016, 06:44 »
no najpewniejsze firmy to olimp i hi -tec ja zawsze stosuje z hi-teca odzywke mass gain typowa odzywka typu gainer 20% białka w miarę tania i mi daje zadowalające efekty pozdrawiam cie .... :-)

xXxPabloxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2016, 11:31 »
dzieki Kris_Jan za odpowiedz i za polecenie mi tej odzywki zobaczę czy i mi tez ona bedzie sluzyla!czekam także jeszcze na wiecej postów

Kris_Jan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2016, 11:52 »
nie ma sprawy s3uze pomocą na ile wiem na tyle pomagam nigdy nic na wyrost... :-)

xXxJonniexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2016, 12:00 »
1 kg to ty zrobisz na tej swojej diecie z dobrymi odzywkami bankowo 2 kg

bialko serwatkowe + osobno weglowodane (np CARBO) zawsze tak polecam po pol roku dozucisz kreatynę i bajka

Dvk1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2016, 13:05 »
JA ze swojej strony radze Ci wziasc Gainera Treca Mass XXL jest dooc dobry za wmiare przystepna cenę :?

xXxPabloxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2016, 13:45 »
a co uważacie za lepsze mass gain'a czy mass xxl ? te dwie odzywki są mniej wiecej za ta sama cenę

xXxMarkusxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2016, 19:31 »
ja stawiam również na mass xxl - główny argument to ten, że jest na bazie białka serwatkowego

xXxPabloxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 25, 2016, 21:18 »
hehe dzisiaj mój brachol kupił sobie odzywke mass gain-zobaczymy jak u niego zadziala i jakie po niej efekty beda(ja sam zamierzam w sumie kupić jakas odzywke ale dopiero tak we wrzesniu jak bede wieidzial ze nie bede pil :D tylko jeszcze nie wiem jakaż)piszcie i doradzajcie!!!chetnie każdego odczytam i mam nadzieje ze wy tez będziecie z chęcią mi pomagali w moich problemach

kapturcerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 25, 2016, 21:29 »
słyszałem ze jest tez dobry Megabol - Mass gain.
zamówiłem sobie, zobaczymy jakie beda efekty.

Weekes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 25, 2016, 21:58 »
olimp super whey gainer 4 sprawdzone :

Koxu_Sou

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dieta + Odzywka
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 25, 2016, 22:01 »
Jak chcesz mieć 15kg do przodu proponowa3bym Ci Kreatyne+aminokwasy+masowka(typu gainer) Masowka może być Treca Mass XXL za 84zł 3kg

Tags: