Autor Wątek: Gainer czy Biogenix...  (Przeczytany 2482 razy)

rudi1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Gainer czy Biogenix...
« dnia: Czerwiec 18, 2016, 15:31 »
Witam mam 7 kg wagi, 178cm wzrostu trening na masę rozpocząłem miesiąc temu wczesniej ćwiczyłem tak dla przyjemności i relaksu bez zadnych planów ani niczego tak tylko zeby sobie mięśnie ponaciągać i dla własnej satysfakcji?teraz nie wiem co mam kupic, dobry kolega wysłał mi plan diety który jest w linku ponizej, ale nie wiem teraz co mam kupić jaka odrzywke są dwie do wyboru ale ja nie mam pojecia jaka mam wybrać moze ktoś mi doradzi, jak czegoś nie napisałem o sobie lub o swoim treningu to wystarczy zapytac?Pozdrawiam?. 447Vitalmax Gainer 1 4800g   Odzywka weglowodanowo-bialkowa powodujaca przyrost masy miesniowej.
Whey Pro Gainer 1 to odzywka weglowodanowo-bialkowa, której regularne spozywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym powoduje przyrost masy miesniowej."Gainery" zostały stworzone w celu praktycznego ulatwienia diety, w tego typu odzywkach bialka, tluszcze, weglowodany, witaminy i minerały znajduja sie w odpowiednich proporcjach.
Stosowane są glownie w cyklach treningowych majacych za zadanie rozbudowę masy miesniowej.
Odzywki te nie powinny byc stosowane w okresie poprawy definicji i w programach redukcji wagi.
Whey Pro Gainer 1 to najwyższej jakości odzywka, uzyte w nim bialka są wyłącznie pochodzenia zwierzecego, bez domieszek slabiej przyswajalnych bialek roslinnych.
Sklad:maltodekstryna, suszona serwatka, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat bialka serwatki, chlorek potasu, chlorek magnezu, , mieszanka witaminowa: witamina C, witamina E, niacyna (witamina PP), kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, witamina B12 substancje słodzące aspartam i acesulfam K, aromat waniliowy dla smaku waniliowego, aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego, aromat bananowy dla smaku bananowego, aromat orzechowy dla smaku orzechowego, aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego, aromat kokosowy dla smaku kokosowego, aromat jogurtowy.Sposob uzycia:4 g (3 łyżki stolowe) wymieszać w ok.
25 - 3 ml wody lub mleka.
stosować 2 porcje dziennie, pomiędzy posilkami, 1 - 1,5 godz.
przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.   zawartość w 1 g   zawartość w 4 g (1 porcja)Bialko   13,2 g   5,3gWeglowodany   76,3g   30,5gTluszcz   0,2g   0,1gBIOGENIX Monster Mass 3800g  Zaawansowana formula uzupelniajaca bialko i aminokwasy z koncentratu (WPC), micelarnej kazeiny, izolatu (WPI), albuminy jajecznej, hydrolizatu bialek serwatkowych, peptydów glutaminowych oraz węglowodanów (100% maltodekstryn) o zróżnicowanej wchlanialnosci, wzbogacona duza dawka oleju MCT.
MONSTER MASS zawiera wysokie dawki bialka, aminokwasów oraz sredniolancuchowych peptydow, węglowodanów i kwasow tluszczowych.
Ta przemyslana kompozycja składników odżywczych została opracowana w ten sposob, aby dlugotrwale zapewniać komorkom mięśniowym wysoki poziom substancji, regenerujacych je i budujacych ich mase.
Preparat przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na energie i bialko, dążących do szybkiego rozwoju masy lub ogólnych zdolnosci wysilkowych, glownie sportowców wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie.
Sposob uzycia: 2-4 porcji dziennie - pomiędzy posilkami lub ok.
1 godz.
przed i zaraz po treningu.
1 porcje preparatu (75 g - 4 miarki) rozpuścić w 150-25 ml przegotowanej wody lub mleka.
wartość odzywcza w 1 g: wartość energetyczna 1578 kJ 282 kcalBialko 25, gWeglowodany 65, gTluszcz 1,9 g

IOnyuI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2016, 20:42 »
ja mam vitalmaxa i jestem zadowolony, jest bardzo tani, smaczny i dobrze sie rozpuszcza.

zaoupav_R236

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2016, 20:55 »
A ja tam bym postawił na monster masa Ma bardzo dobry sklad, smak i rozpuszczalność i nie sypić do niego dekstrozy

rudi1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2016, 21:02 »
chyba zdecyduje sie na GAinera jest tańszy jest tańszy i jest go wiecej.
ale nastepnym rażeń wezmę Biogenixa... pozdro

Karenek101

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2016, 21:41 »
moster mass tu nie ma porownania,

rudi1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2016, 21:44 »
Karenek101 czyli twoim zdaniem monster mass jest najodpowiedniejsze? a dlaczego tak sadziesz???

Karenek101

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2016, 21:46 »
vitalmax posiada wiecej węglowodanów a mniej bialka w jeden porcji.
Patrzac na Twa wage lepszym roziwazaniem bedzie właśnie moster, pozatym jeszcze skladowo

rudi1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Gainer czy Biogenix...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2016, 22:00 »
w takim razie po swietach zakupie monstera

Tags: