Autor Wątek: Totalnie ciemny  (Przeczytany 4205 razy)

tomazzo_Willy9

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Totalnie ciemny
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2016, 20:17 »
Na odzywkach sie nie znam Ale rzeba postarać sie tak ułożyć dietę zeby odzywki nie byly potrzebne choć to często niemozliwe.
W tej kwestii ci nie pomoge, poszukja kogoś mądrzejszego Co do wody to normalny człowiek powienin wypijać 2 litry(jeden litr w pokarmie+1 litr w napojach), ale kulturyści pija wiecej.
poradź sie w dziale suplementy lub sztuki walki.

Olivia_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Totalnie ciemny
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 23, 2016, 20:18 »
jeśli chodzi o odżywki, to w razie braku białka najlepiej kupić sobie aminokwasy BCAA i uzupe3nia dzienny brak na noc.
Organizm w nocy przechodzi rozne procesy kataboliczne i potzrebuje białka.
Aha i jedna rzecz.
Podchdozisz do wszytskiego bardzo ambicjonalnie jednak pamietaj, dieta i suplementy wraz z treningiem pomagają ale nie stanie sie cud.
jeśli nie masz tego w genetyce to i tak beda to miesiące ciężkiej pracy a efekty nie beda zadowalajace, taka bowiem bywa kulturystyka.
Wiec nie przejmuj sie tak

Pfilezilla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Totalnie ciemny
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 23, 2016, 20:23 »
Tak, rozumiem.
Ciezka praca, gleboka motywacja i wytwalosc w dążeniach czynią mistrza, a ja nie zamierzam sie poddac, mimo ze zdaje sobie sprawę widząc po sobie, ze czekaja mnie miesiace, a moze nawet lata ciężkich staran, jednakże dzieki za dobre slowagleboko wierze ze mi sie uda dotrwać do momentu kiedy bede zadowolony ze swojej wagi, sily i wygladu.
podchodzę do tego bardzo powaznie, dlatego zawracam wam głowy tymi pytaniami, i korzystam z waszej życzliwości i cierpliwosci, za które to jestem wam bardzo wdzięczny jeśli wpadniecie jeszcze na coś co mogłoby mi sie przydac, to walcie na ten post badz prv message, to dla mnie naprawdę waznedzieki wielkie ponownie.
Pozdrowka

Tags: