Kulturystyka i Fitness > Trening

Masa > rzezba kilka nie jasnosci

<< < (6/6)

GryonlinePol:
to ze napisałem 67kg to był przypadek, nie patrze na profil pozdr

jas1u:
hmm..GryonlinePol poddal bardzo ciekawa teorie..oczywiscie nie mowie ze zla..moja praktyka jest bowiem zbyt mala by coś tu podważać czy udowadniac..jednak bardzo mnie ona zaciekawila..i tak sobie ja to wymyslilem..a w zasadzie chciałbym o coś spytac..otoz czy trening który przedstawiles..nie jest dobry faktycznie na rzezbe..ale ze tak powiem w bardziej umiarkowanym jej wymiarze(czyt nie dla zawodowców //:-D :-D /)..?..oczywiscie cala ta polemika ma charakter czysto teoretyczny jednak mnie to ciekawi..bo oczywscie dieta + aeroby nie podlegają zadnej dyskusji.....ale co do tych serii i powt..to czy twój trening GryonlinePol nie jest powiedzmy taki bardziej zachowawczy..?tzn..faktycznie da sie na nim wyrzeźbić ..ale nie da sie osiągnąć absolutnego maxa..?bo tak mysle..ze ten o którym napisałeś jest idealny dla nas-amatorow..jednak jeśli kulturysta szykuje sie na zawody na których rzecz jasna bedzie wyglądał tak ze jest to nie do utrzymania w dłuższym okresie..(chocby "odwodnienie" to czy nie lepiej jednak bedzie gdy zastosuje "klasyczny" trening na rzezbe..?..w którym właśnie katuje miesnie..?..w którym nie liczy sie tylko ogólny dobry wyglad..ale każdy detal.?uff..mam nadzieje ze nie zamotałem bardzo.. ..i podkreślam jeszcze raz..stawiam nie teze..tylko hipoteze.. //:-D :-D /pozdr!

GryonlinePol:
max rzeba wszysko do kupy + SAAnaprawde sie dziwie, ze podchodzicie do tego jak do nowosci, kiedyś na tym forum to nie byla nowość

jas1u:
moze to nie nowość ale pod wpływem Twojego posta naszły mn9ie takie właśnie mysli..a swoja droga..kiedys na forum byli inni ludzie...bez obrazy ale sporo starej gwardii odeszlo..za to jestduzo nowych którzy nie potrafia korzystać z opcji "szukaj"..

Adrieneee:
Interesujacy temat.Po swietach, sylwku, przytyło sie 4 kg a teraz czas na spalanie fatu //:-( :-( pozdro i szczęśliwego życzę nowego :rolleyes: /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej