Kulturystyka i Fitness > Trening

Masa > rzezba kilka nie jasnosci

<< < (2/6) > >>

BennyCou:
kawa ma kofeinea to jedyny sprawdzony, udowodniony środek odchudzający na swieciewiec warto czasami se walnąć mala czarnaa to ze potem jest sie po niej spićcym...nie wiem, na mnie tak nie dziala, jakby słabo działała ludzie w biurach nie pijali by tego hektolitralmi...

Sobiesław1977:
W kawie nie ma dużo kofeinyMoze i jest sprawdzona ale zauważ ze ten termogenik powoduje dużo skotkow ubocznych tak jak blaxul napisał ze podwyzsza ciśnienie ale do tego po wypiciu kawy skoki ciśnienia są bardzo gwaltowne, które nie są dobre dla organizmu, powoduje tez nieregulane bicie serca , nerwowosc, a nawet oszolomienie, sięganie po to w mlodym wieku nie jest dobrym rozwiazaniemTo samo mogę powiedzieć o efedrynie tez są potwierdzone badaniami wiec czasem se mozna ja walnąć co?

breeden:
nie przesadzajcie z ta kofeina-nie zabija od razu /lepiej sie zastanówcie nastepnym razem jak pójdziecie z ziomkami na najebke /

GryonlinePol:
rzezba to nie liczba serii i powttylko dieta i aeroby + spalacze/antykataboiki

xXxbanczezaxXx:
'' ''!rzezba to nie liczba serii i powttylko dieta i aeroby + spalacze/antykataboikiNie no GryonlinePol, teraz podważyłeś ogólnie przyjeta zasade dotyczaca budowania rzeźby i wytrzymałości poprzez ilość serii.
Owszem druga linijka twojej wypowiedzi jest ok., ale pierwsza... polemizuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej