Autor Wątek: Szkodliwosc  (Przeczytany 3272 razy)

IKristaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Szkodliwosc
« dnia: Luty 19, 2016, 11:53 »
Witam
Czy suplementy są w jakimś stopniu szkodliwe czy są całkowicie bezpieczne mam na mysli kreatynę HMB i Amino

FAsia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Szkodliwosc
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2016, 11:54 »
są to syntetyki, czyli coś sztucznego, wiec w jakimś sensie maja wplyw...

Underhilll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Szkodliwosc
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2016, 12:20 »
a co dziś jest nieszkodliwe ?

kwasny_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Szkodliwosc
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2016, 12:41 »
Wszystko jest w jakimś stopniu szkodliwe.
Tylko można popatrzea na to z tej strony że większość produktów które jemy na codzien jest tak samo szkodliwa.

RONALD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Szkodliwosc
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2016, 12:48 »
A czy powietrze, którym oddychamy jest czyste i zdrowe? wszędzie jest chemia, bo życie to chemia :-) :lol:

kelnerchief1980

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Szkodliwosc
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2016, 12:49 »
Na pewno mniej szkodliwe od coca coli...;

Leopoldoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Szkodliwosc
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2016, 12:59 »
Mniej od coli powidzasz a słyszałeś o substancji zwanej ASPATAM?? jeżeli nie to poczytaj i powiedz czy wolisz pic dużo koli czy zjadaa kilogramy (zaznaczam ze chodzi mi tu o duze i bardzi duze ilosci zarówno coli jak i odzywke) gainerow i bialek

Underhilll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Szkodliwosc
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2016, 13:07 »
LeopoldooMniej od coli powidzasz a słyszałeś o substancji zwanej ASPATAM?? jeżeli nie to poczytaj i powiedz czy wolisz pic dużo koli czy zjadaa kilogramy (zaznaczam ze chodzi mi tu o duze i bardzi duze ilosci zarówno coli jak i odzywke) gainerow i bialek

chyba chodzi Ci o ASPARTAM ? :lol:

RONALD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Szkodliwosc
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2016, 13:23 »
W USA i Europie producenci wolnymi krokami odchodzi już od aspartamu i ascesulafamu-k na rzecz znacznie bezpieczniejszej substancji s3odzacej - suklarozy (1,6-dichloro-1,6-deoksy-beta-D-fruktofuranozydo-4-chloro-4-deoksy-alfa-D-galaktopiranozyden). Niestety, jest ona znacznie dro?sza od substancji wymienionych wyżej dlatego na razie stać na nią firmy z światowej czo3owki.
Wiem na pewno, że SAN już ja stosuje w swoim matrixie białkowym Volu-Mass 5.0.
Sukraloza została odkryta już dosyc dawno, bo w roku 1976, jednak koszta jej wytworzenia są znacznie wieksze w stosunku do aspartamu, czy ascesulfamu-k.
Stad te dwa zwiazki znajduja sie praktycznie w każdej odżywce i nie tylko.

Leopoldoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Szkodliwosc
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 19, 2016, 13:51 »
Mogels jeszcze napisać co powoduje aspartam ale OK zosatwmy to sluszna uwaga lobby na rzecz aspartamu jest tak duze ze ciezko bedzie go usunaa z codziennego zycia ze względu jak juz wspomniles tanie koszty uzyskania dodam tylko ze również firma Prolab oraz scifit produkuje odzywki bez tej substancji są tez i pojedyncze produkty innych firm

Tags: