Autor Wątek: Wazny Temat Piszcie  (Przeczytany 2389 razy)

hollis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Wazny Temat Piszcie
« dnia: Wrzesień 21, 2016, 18:24 »
color green
Witam!!!
mam 17 lat trenuje amatorsko 2 lata, i teraz biorę to na powaznie. 3Miechy temu brałem kreatyne+taryne z dekstroza (i w tym czasie ostro trenowalem) tylko według mnie i nie zauważyłem jakiś efektow typu napompowana lapa czy coś w tym stylu, co prawda przez 3 miechy cwiczenia przybylo mi 1,5 w lapie (co jest wynikiem moich systematycznych treningow) ale ogólnej masy to wcale, teraz zrobiłem sobie przerwe i zamiezam zakupić sobie jakieś suple np. nitrobolon 15 kaps i jakieś bialko np 1 kg ostrowii, z dieta to u mnie nie za bardzo.Jem normalnie ale za to pije dużo mleka i wody,Poradzcie mi co do tego suple i moze jakiś plan treningowy(posiadam ławkę prosta, hantle, wyciag, modlitewnik)
pozdr for all

CathySw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Wazny Temat Piszcie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2016, 19:28 »
bez diety nie ma o co mwoic o supłach wogole, planów teningowych ci u nas dostatek wystarczy sie rozejrzec(diet tez ) sprzęt masz jak najbardziej odpowiedni, co do tego nitrobolona-150kaps to o ile dobrze pameitam za mało na porządny cykl, a kilo ostrowii jak nie masz diety to wystarczy ci na tydzień :D sam pomysl-z czego ma ci to mięcho rosnac jak dostarczasz za mało budulcaż

hollis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Wazny Temat Piszcie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2016, 20:32 »
Dzieki postaram sie poprawić dietę

lollekNick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wazny Temat Piszcie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2016, 20:57 »
jak masz w lapie wiecej to efekty są kreatyna to nie magia , ładny wynik
jak nie możesz dity trzymać krotko to chociaż trzymaj sie glwonych wytycznych, by ograniczać tluszce, ostti posiłek tylko biało itd
ja bym pomyślał nad koljnym cykel krety mzoe jeszce, sam mam 17 lat i jeszce krety nie brałem wiec tamte to osobiście bym sobie odłożył na potem

hollis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Wazny Temat Piszcie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2016, 21:46 »
brałem krete firmy trec ale jak mialbym brac teraz to wziol bym chyba olimpa mega caps

Declan1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Wazny Temat Piszcie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2016, 21:56 »
jeżeli zalerzy ci na masie to kreatyna tylko mono, ale odnośnie supli jest osobny dzial co do treningu to raczej nie ustala sie treningu pod odrzywki, one są poprostu wzbogaceniem diety.. ZADBAJ O TA dietę (6 posilkow dzienie co 3 godziny)
jezlei juz bardzo chcesz zmienić swoj trening i jednocześnie brac jakieś suple to proponuje trening HTS z tego co piszesz trenujesz juz 2 lata wiec napewno jesteś gtowy na taki trening, poczytaj opinie i sam osadzisz

hollis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Wazny Temat Piszcie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2016, 23:32 »
Dzieki za rade

Tags: