Autor Wątek: Prosba o ulozenie planu  (Przeczytany 3681 razy)

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Prosba o ulozenie planu
« dnia: Grudzień 31, 2015, 20:38 »
Witam,od dwóch dni czytam to forum i zauwazylem, ze wypowiada sie tu dosyc sporo ludzi majacych pojecie o kulturystyce.
osobiście dopiero zaczynam swoja edukacje w tym kierunku wiec chciałem zasięgnąć porady od Was.
Mam 16 lat, 186cm wzrostu i 70kg wagi, rok temu przeszedłem operacje klatki piersiowej i niestety przez 12 miesięcy nie moglem ćwiczyć siłowo wiec wyglądam tak jak wygladam... Na szczęście prawie wszystko jest juz ok.
byłem tez u lekarza i powiedzial, ze spokojnie mogę zacząć cwiczyc.
Jestem w 12 dniu A6W.
Niestety najblizsza silownie mam 20km od domu, a sam posiadam jedynie sztangielki 2kg i regulowane  2,5kg - 7,5kg oraz ekspander.
Mieszkam w bloku wiec wiele miejsca niestety nie ma.
Mam zamiar kupić sztangę ale nie jestem pewien czy jest to konieczne.
chciałbym Was prosić o ulozenie planu cwiczen, które mógłbym wykonywać przy pomocy dostępnych srodkow.
Zalezy mi na rozwinieciu miesni plecow, rak oraz klatki piersiowej.
Chodzi mi glownie o mase.
jeżeli to mozliwe prosiłbym o ogólnorozwojowy oraz siłowy cykl.Dodam jeszcze ze od mniej wiecej 5 miesięcy uprawiam parkour.
Z gory dziekuje za wszelka pomoc nawet za wyzwiska

xXxRandalxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2015, 21:06 »
na tym nie przymasujeszbloki maja to do siebie ze w piwnicach maja pralnie suszarnie wozkownie, czasem zdarzają sie wielkie piwnice, z kuplami na wspole i macie sprzetna tym nic nie zrobisz możesz sobie tak troche pomachać tym jedynie

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2015, 22:32 »
Jestem w stanie kupić sobie troche sprzętu ale nie za bardzo wiem jaki on ma byc.
Dlatego tez pisze tutaj.
oczywiście nie mam mozliwosci kupna atlasu...

Udaraz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2016, 10:52 »
atlas jest zbedny.
najwazniejsza jest sztanga prosta laweczka regulowana(plaska/skos) no i wiadomo obciazenie.

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2016, 12:43 »
sztangę mogę miec w tym tygodniu...

Udaraz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2016, 13:33 »
no tak ale bez ławeczki nic nie zdziałasz do póki nie będziesz mial ławeczki możesz sobie robić z taboretów (bez oparcia) przykrywasz kocykiem i mięciutko

xXxRandalxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2016, 14:44 »
na dole w którymś z dzialow w luznych jest temat "silownia zrob to sam" tam masz plany na lawke, zalat ze złomu towar i spawaj sztangę możesz orginalna kupić bo lepiej w ręce lezy, taleze to musisz pogadać z jakimś kolesiem co pracuje w jakimś zakladzie, niech Ci wytoczy albo wypali

Udaraz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 01, 2016, 18:17 »
nooo xXxRandalxXx nie wiesz gdzie mogę dorwać takiego kolesia na teranie katowic i okolic bo bym musial sobie kupić chodzby z 10-15kg a tak w ogole to z kad jesteś ?? moze nasz jakiegos?

xXxRandalxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Prosba o ulozenie planu
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 01, 2016, 19:36 »
mam mam ale mam male spiecie z nim.. mozna powiedzieć ze przy każdym zakładzie takie coś mozna sobie zalatwic, zaczepić pracownika i zagadac, takie coś mozna załatwić sobie legalnie płacąc za zlom im i temu co to zrobi, albo na lewo

Tags: