Autor Wątek: Brak rzezby  (Przeczytany 4125 razy)

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Brak rzezby
« dnia: Sierpień 09, 2016, 08:24 »
Witam , mam problem bo nie wiem sam co brac za suple, mam mase, tłuszczyk i cierpię na brak rzeźby /. Czy prócz gainera typu "bulk" i bialka jajka jest coś co mogę stosować bez obawy o to, ze przybiorę tluszczu? Prosze o odpowiedzi jakie odzywki mogę brac a nie nabijanie postów jak to było gdy kiedyś założyłem taki topić

IkdeozzmI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak rzezby
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2016, 08:39 »
odzywki białkowe WPC, WPI.
Amino, glutamina, bcaa.
jeśli cierpisz na poważny nadmiar kasy to oczywiście HMB //:-D :-D /

xXxChristenaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak rzezby
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2016, 08:58 »
a nie lepiej bedzie zamiast tego bulka jakieś dobre bialko i l-karnityne-to chyba bedzie dla niego lepsze bo sam pisz ezę ma nadmiar tłuszczyku

IkdeozzmI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak rzezby
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2016, 09:19 »
'' ''!Czy prócz gainera typu "bulk" i bialka jajka jest coś co mogę stosować bez obawy o to, ze przybiorę tluszczu? Wnioskujemy, ze kolega chce dalej łapać mase, a nie rzeźbić sie...

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Brak rzezby
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2016, 09:33 »
Chce dalej łapać masę oczywiście ale jednocześnie gubić tluszcz.
Kumpel mówił mi jeszcze, ze porządne bialka WPI są strasznie drogie, mógłby mi ktoś podac linka do dobrego ( sprawdzonego ) bialka WPI albo gainera BULK na priv z gory dzieki ;p

xXxChristenaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak rzezby
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2016, 09:47 »
fajnie robić masę i rzeźbę naraz-ja tez tak chce-tylko szkoda ze sie tak nieda

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Brak rzezby
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2016, 09:50 »
Nie chodzi o masę i rzeźbę tylko o masę bez przybierania tluszczu

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Brak rzezby
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2016, 10:55 »
bobek zrozum ze masa a tluszcz to są 2 inne sprawy jednego nie da sie zamienić w drugie, wiadomo ze przy masowaniu i diecie możesz nabrać tłuszczyk to jest normalne po ta są okresy rzezby, ogranicz troche wegle tam gdzie sie da np na wieczor do tego bialko, sam tak mialem i przez 2miesiace moja waga stala nic ani w jedna ani w druga a mięśnie coraz lepiej wyglądały teraz to mam w dupie wole byc gruby przynajmniej jakoś wyglądam

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Brak rzezby
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2016, 11:21 »
Czy poleca ktoś "Thermo Speed Extreme Mega Caps" z olimpu czy moze jakas inna nazwa i marka ?

IkdeozzmI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak rzezby
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2016, 11:54 »
demolkakrs1977 łapanie tłuszczu jest nieodzwonym elementem budowania masy.
Kulturyści przed zawodami potrafią ważyć nawet 2 kg wiecej niż na scenie! Jak kaisusBenth słusznie mowi, najpierw masa, potem rzeźba.
pozatym najpierw trzeba mieć co rzeźbić zeby sie za to brac //:-D :-D WPI Ci nie polece bo faktycznie drogie jest.
Ale WPC jest też bardzo dobre a za małe pieiądze możesz je kupić (ostrowi.a)A jeśli juz chcesz zabrać się za rzeźbę to aeroby (rowerek, pływanie, bieganie) a nie suplementy! Jedynie BCAA na początek, zeby przy traceniu tłuszczu nie stracić mięśnie!

DEFAZIO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Brak rzezby
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2016, 12:33 »
'' ''!czy poleca ktoś "Thermo Speed Extreme Mega Caps" z olimpu czy moze jakas inna nazwa i marka ?na utrate wagi najlepsze jest ruch.
 popatrz ile masz lat, ile tylko chcesz możesz zrzucic.a dobre bialka z reguly są drogie;

Lina_Xwp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Brak rzezby
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2016, 13:08 »
DEFAZIO mam sprawę czy możemy pogadac??

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Brak rzezby
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2016, 13:09 »
kupie BCAA i bialko jako uzupelnienie diety ale prosze podajcie mi jakie BCAA najlepiej kupic, zebym nie kupił syfu bo bialko to wiem, ze ostraw.ie polecacie

IkdeozzmI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak rzezby
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 09, 2016, 13:31 »
Wiesz, polecamy ostro, bo jest dobre cenowo i nienajgorsze jakosciowo, gdybys był bogaty polecilibyśmy Ci coś supelnie innego //:-D :-D i tak samo BCAA kup sobie Vitalmaxa, bo jest dobre i tanie.
Na super odzywki z amerykańskich renomowanych firm przyjdzie jescze czas //:-D :-D /

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Brak rzezby
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2016, 14:43 »
dzieki za pomoc /. Jak dozbieram kasę na suple to zaczynam z BCAA, bialkiem, dieta no i co najważniejsze ostrym treningiem

Tags: