Autor Wątek: Kreta nie dziala?  (Przeczytany 4532 razy)

EAida

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreta nie dziala?
« dnia: Wrzesień 19, 2016, 02:44 »
Sporo czytałem o dzialaniu kreatyny, ze jest pompa idzie sila itd….Jestem na 14 dniu i nie mam na razie zadnych efektow, ani sily ani pompyKreatyne rozpuszczam w Carbo (2x5gr) mam dietę od poczatku cyklu.Kiedy mogę sie spodziewać jakiś siłowych jak i wizualnych efektow?I czy powinienem unikać tluszczy? (FastFood, grilowanie /)

Dralt77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2016, 07:12 »
co to za krete bierzesz i w jakich porach??

lodzlom__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2016, 08:07 »
unikanie takich tluszczy to chyba normalne co nie?

poulchhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2016, 08:22 »
Niekiedy kreatyna zaczyna działać dopiero w ostatnich tygodniach cyklu A co do tluszczy to pytanie było glupie /

Leora_Zf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2016, 11:30 »
No dobra ale to pierwszy twój cykl z kreta czy nie??jezeli 1 to nie koniecznie po 14 dniach cospoczujesz ja np.
dopiero dobrapompe mialem na drugim cyklu niewiem czemu ale takie pewnie geny.a jeżeli to nie jest twój pierwszy cykl to moze za male przerwy miedzy cyklami i wtedy tezefekt krety spada coraz to bardziej //:-( :-( /i tak jak powiedział przedmowca jaka to krete bierzesz??

EAida

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2016, 12:06 »
To jest mój pierwszy cykl, kreatyna Aminostar (mono)Biore ja 5gr po przebudzeniu i 5gr bezpośrednio po treningu.

Dralt77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2016, 12:46 »
na mono sie pompy raczej nie ma, co do sily to moze sie jeszcze rozkręcić a jeśli nie.... no cóż niestety nie na każdego mono dziala

Leora_Zf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 19, 2016, 12:58 »
Tak jak mówi przedmowca nie na każdego mono musi zadzialac.Albo zadziala strasznie późno tak jak w mojm przypadku.

IDancioI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2016, 13:02 »
EAida, o ile pamiętam to jakiś pan w sklepie Ci polecił te kreatynę Animostara, a Ty ja posłusznie kupiles... Skoro jesz o odpowiedzich porach, ciezko trenujesz, pilnujesz diety, odczekujesz minimum pol godziny po i przed każdym posiłkiem zeby zjeść krete, dotego bierzesz transporter, to znaczy ze ta kreatyna jest do dupy, albo ze należysz do grupy szczesliwcow, na których kreatyna nie dziala, w co watpie...

wyrwalo1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 19, 2016, 13:10 »
ja ćwiczysz juz ponad 3 tygodnie i kompletnie nic nie czujesz to zwiększ dawkę - ja bym tak zrobił

MohammedDYH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2016, 13:28 »
zwiększ dawkę i pij jescze wiecej wody niz pijesz to moze pomoc chociaż wątpię jeśli wogule nic nieczujesz to i to chyba niepomoze ale nieszkodzi sprobowac

EAida

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2016, 13:47 »
Z ta sila to jest tak ze minimalnie narazie mi doszla, np jak robiłem klatę ost serie to ktoś mi pomagał na dwa razy, a teraz sam kończę bez pomocy.
A co do samej kreatyny to wg mnie nie ma znaczenia jaka sie kupi.
jeżeli ta kreta mi nic nie da to raczej juz nie bede wydawał kasy na inne suple....

lodzlom__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:01 »
wszyscy w kretce pokładają swoje nadzieje .. blednie...z mono trzeba sie opanować w dawkowaniu

IDancioI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:07 »
Kreatyn jest tyle form, odmian itd ze uwiez mi, warto ja kupowac.
Kreatyna moze tez nie dawać mocnych efektow przy zlym treningu.. np.
zbyt dużo aerobow...

poulchhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:07 »
To jednak ci sila poszla.
Co Ty bys chciał wiecej na poczatku jest ok na moje za lepszymi efektami musisz jeszcze poczekać troche.
Cierpliwosci.
Bez nerwow /

Tags: