Autor Wątek: Kreta nie dziala?  (Przeczytany 4531 razy)

Strong92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:10 »
To juz pompy bez kreatyny nie mozna miec...?

EAida

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:13 »
Tyle sie naczytałem o kreatynie ze mógłbym prace magisterska o niej napisać Martwi mnie fakt ze nie mam pompy.
długo dobierałem odpowiedni termin na cykl z racji ze mam dużo 18stek znajomych i nie miało by sensu przeprowadzanie cyklu skoro przede mna było tyle zakrapićnych wodka imprez.
Od 15 dni jestem szczęśliwym posiadaczem kreatyny, zawracałem wam dupsko nieraz kiepskimi pytaniami i teraz sie stresuje ze moze mi nie pomoc w walce na silowni.
pokładam w niej wielkie nadzieje......

Dralt77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:33 »
Przyczyna braku pompy zapewne jest zły trening, gdyż mono nie da ci pompy, ponieważ nie posiada argininy, ktora powoduje wzrost NO w naczyniach.

lodzlom__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2016, 14:52 »
qubus wiem ze warto lecz jeśli nie masz przynajmniej jakieś podwaliny diety to dupa i trzeba wiedzieć co sie robi a nie to co ma najwieksze noty lub to co poleci w sklepie, trzeba do niej podchodzić z dystansem

Strong92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2016, 15:03 »
Po pierwsze nie ma glupich pytan...Lepiej sie 2 razy zapytać niz raz coś spierdolic.Po drugie.Nie koncentruj sie tak bardzo na kreatynie.Skoncentruj sie bardziej na prawidłowym treningu.Kreatyna lubi "wejsc" w późniejszym okresie stosowania i nie ma w tym nic nowego.Nie spodziewaj sie jednak ze zaczniesz rosnac z dnia na dzien.Skoro tyle wiesz o kreatynie to wiesz zapewne jakie są jej podstawowe zadania.Nawet jeśli nie masz jakiejś mega pompy kreatyna i tak dziala (tym bardziej ze to twój pierwszy cykl).Nie przejmuj sie i ćwicz spokojnie. //:-D :-D /

EAida

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 19, 2016, 19:18 »
Jeszcze jedno pytanko mam, a nie chce zakładać nowego tematu Od przyszłego tygodnia mam zamiar chodzić na solare i czy przed silka opalanie nie bedzie miało negatywnego wpływu na cwiczenia itp.....ps.
moze ktoś juz jest obeznany w temacie, ile powinienem na pierwszy raz wejsc zeby nie byc czerwonym jak truskaważps2.
Strong92 - uspokoiłeś mnie troche...... /

IDancioI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 19, 2016, 21:12 »
Nie możemy Ci powiedzieć na jak długo wejsc, bo nie znamy mocylozka, ani nie wiemy w jakim stanie są lampy, ani nie wiemy jaka masz karnacje... wejdź na 8 minut, najwyzej bedzie za malo, następny raz pójdziesz na wiecej, pamiętaj ze lepiej opalać sie stopniowo, niz na poczatku spalic!Pozatym opalanie lepiej zostaw na "po" treningu, na łóżku jednak sie wypacasz i tracisz troche sily!

Mysza

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kreta nie dziala?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 19, 2016, 21:48 »
o boze ale pytania 5 minut lezenia na łóżku zahamuje przyrosty? Spokojnie możesz isc a ile to sie babki spytaj

Tags: