Autor Wątek: Czy to jest dobre na mase ??  (Przeczytany 2729 razy)

banexd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Czy to jest dobre na mase ??
« dnia: Maj 05, 2016, 03:33 »
Mam do was wszystkich pytanie czy po takim planie jaki stosuje coś przybędę na masie:
rano przed sniadaniem Crea Fusion + HMB+ L-Glutamine 3 min przerwy i p3atki na mleku.
Poxniej ko3o 13. Gainer
około 15. obiad (2 dania)
17. gainer + HMB
18. Trening
po treningu Crea Fusion + L-glutamine
20.3 kolacja

a później ide spać

Louvenia-Us

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Czy to jest dobre na mase ??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2016, 08:08 »
Domyolam sie, że jeszcze jesteś młody, wiec z dietą 5-6 posi3kow na razie damy spokoj (mama by cie miot31 przegoni3a, jakbys jej to powiedział) :lol: Oniadanie bardzo marne... praktycznie beznadziejne. Mam tylko nadzieje, że są to p3atki owsiane, a nie kukurydziane. To właśnie na oniadanie powinieneś do3adowaa najwiecej WW i T (skoro chcesz złapaa mase). Moja propozycja na sniadanie: musli + 3 3yżeczki siemia lnianego + 3y?ka oleju lnianego i wszystko zalane gainerem z mlekiem. Wybe3taj i zjedz
O ile dobrze pamietam, jab3czan kreatyny utrzymuje sie w organizmie do ok. 8 godzin. Taki odstęp miedzy jedn1 porcją, a drug1 jaki stosujesz jest wiec za duży.
Na razie doczepie sie do tego. Troche za mało danych podałeś o sobie. Napisz mniej wiecej, jak wygląda twój dzien i posiłki (31cznie z godzin1 i składem posiłku).

banexd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Czy to jest dobre na mase ??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2016, 13:50 »
Wiec tak:
Najpierw jak wstanę to idzie Crea Fusion + HMB + L-glutamine
poxniej p3atki owsiane oczywiście z mlekiem
na drugie sniadanie gainer
Poxniej obiad jakas zupa i najczęściej mięso na drugie
i potem znowu gainer + HMB
trening ( 4 razy w tygodniu) po jakieś 1,5 godziny
po treningu Crea fusion + L-Glutamine
i na kolacja kanapki gdzie jest dużo nabia3u

Napisałes ze przerwy jaki reobie w Crea Fusion są za duze, a tak pisze na opakowaniu żeby robić 7-8 godzin przerwy miedzie porcjami
To wiec jak mam ja dawkować ???

aha i jeszcze wymiary :
mam 17 cm ćwiczę jakieś 14 miesięcy i waże 63 kilo i chciałbym troszke wiecej przebrać na masie

Tags: