Autor Wątek: przrost  (Przeczytany 4550 razy)

AquaiCow

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2016, 11:21 »
Szczeniak ?? A ty ile masz lat??
Myslisz ze wiedza zalezy od wieku ?? bua:-D- to ratunku dla ciebie juz nie ma
wprowadzałeś w błąd wiec poprawilem... chyba o to chodzi....
juz bedzie loozik

ZVerona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2016, 11:24 »
to zalezy od genetyki... ja mam kumpla który chodzi na silownie juz chyba z 3 miesiące i prawie nic mu nie przybylo w lapie

Najlatwiej jest powiedzieć ze błąd tkwi w genetyce...otoz 99% ludzi którzy nie maja przyrostów zle robi trening i to jest przyczyna. ten 1 % to jakieś niedorozwoje chyba bo każdy człowiek ma mięśnie jeden mniejsze drugi wieksze i odpowidnio je stymulując musz rosnac a zwłaszcza w początkowym okresie. najczestrze bledy tp przetrenowanie-w planie jest 5serii to ja zrobie 7seri itp., albo kolesie ćwiczą i na pocz są przyrosty a potem nie ma, a okazuje sie ze koleś ćwiczy od 6mc bezprzerwy na msae i sie dziwi ze nie ma przyrostu! większość niepowodzeń to brak wiedzy.

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2016, 11:29 »
człowieku jak juz coś cytujesz to podaj cale zdanie a nie wyrywaj z kontekstu bo wtedy to ma zupełnie inne znaczenie

bez urazy

AquaiCow

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2016, 11:35 »
Wez dobra juz mi sie ciebie słuchać nie chce.
Juz nic nie pisz o tym tylko powracaj do tematu głównego

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
przrost
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2016, 11:38 »
koleś ćwiczy od 6mc bezprzerwy na masę i sie dziwi ze nie ma przyrostu!

Tak a co w tym jest zlego ?

ZVerona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 29, 2016, 12:05 »
żaden plan nie moze trwać tak długo bo mięśnie sie przyzwyczajają i nie rosna, dlatego robi sie 2-3mc masy , 1mc sily, 2-3mc masy, 1mc sily...., zezba, i tak w kolo.
Podtawowa zasada stałego progresu ale większość zaczynających kulturystów o niej nie wie niestety i potem sięgają po koksy bo nie ma postepu.

janusztd1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
przrost
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 29, 2016, 12:13 »
widizalem naturalne 47.
strasznie zalane... na sucho mozna spokojnie 45 na majnym miesniiu osiagnac.

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
przrost
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 29, 2016, 12:18 »
żaden plan  nie moze trwać tak długo bo mięśnie sie przyzwyczajają i nie rosna, dlatego robi sie 2-3mc masy , 1mc sily, 2-3mc masy, 1mc sily...., zezba, i tak w kolo. Podtawowa zasada stałego progresu ale większość zaczynających kulturystów o niej nie wie niestety i potem sięgają po koksy bo nie ma postepu.

To słabo wiesz bo znam ludzi co przed 2 lata robią na amse i jakoś im idzie do przodu

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 29, 2016, 12:21 »
ja czytałem kiedyś na stronie o kulturystyce ze trening na masę moze trwać nawet max 2 lata ale trzeba wprowadzać często zmiany co 6-9 tygodni...

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 29, 2016, 12:23 »
podaje stronke na której to wyczytałem http://test.kreatyna.pl/t_trening.php http://test.kreatyna.pl/t_trening.php

Czemu czasami jest tak ze nie mogę edytować posta tak jak np w tym przypadku???

ZVerona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2016, 12:30 »
znam ludzi co przed 2 lata robią na amse i jakoś im idzie do przodu

 :lol: mozliwe ze robią ale nie bez przerwy-robia inne cwiczenia, roztrenowania, przerwy. zapytaj kogokolwiek z ludzi którzy coś osiągnęli np LEE jak on cwiczy. jakoś idzie -podaj szczegóły ile po 2 latach koledzy osiągnęli a ile mieli pierwotnie? Pisze o tym dlatego ze sam robiłem takie głupoty tj jechałem na masę 7mies i nic! ciagle oscylowałem na pewnym poziomie raz wicej raz mniej ale postępy byly marne.miesnie musza miec ciagle zmiany bo taka ich natura.

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
przrost
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2016, 12:42 »
po czesci masz racje ale tematy dotyczące masy byly juz tyle razy poruszane ze właściwie to o czym mowisz: inne cwiczenia, roztrenowania, przerwy jest oczywiste i nie trzeba tego powtarzać na każdym kroku :D

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
przrost
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2016, 14:09 »
znam ludzi co przed 2 lata robią na amse i jakoś im idzie do przodu

 :lol: mozliwe ze robią ale nie bez przerwy-robia inne cwiczenia, roztrenowania, przerwy.

No toz chyba proste ze na jednym planie przez cale 2 lata nie cwiczyli.
ćwiczyli roznymi metodami ale przez 2 lata na mas ena okrągło

Tags: