Autor Wątek: Bicpsy  (Przeczytany 3684 razy)

hcsid98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bicpsy
« dnia: Maj 19, 2016, 08:18 »
Mam 15 lat i .... 29 w lapie czy moglibyocie mi u3o?ya jakiś plan na biceps i ticeps narazie ćwiczę nastepująco:

-uginanie przedramion ze sztangą stojąc 3 serie
-ociaganie na maszynie (na tricepsy) 3 serie
-uginanie hantli w podporze o udo 3 serie
-podciąganie na ławeczce (triceps) 3 serie
-naprzemienne uginanie przedramion siedząc 2 serie

Jest to trening ,ktory wykonuje raz w tygodniu.Co mogłbym waszym zdaniem ulepszya aby osiągnąć lepsze efekty (wiekszy biceps I o ile cm mogłbym rozbudowaa biceps w jakieś 6 miesięcy .Zgory dziekuje za odpowiedY

IgolaczpaulinaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bicpsy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2016, 08:21 »
Na tym forum jest podane kilkanaście palnow na g3ownej stronie tez wystarczy troche poczytać !!!!

Co do planu to jest całkiem zły. Jak możesz meszac cwiczenia na przemian raz triceps raz biceps??

jeżeli juz chcesz w jeden dzien ćwiczyć triceps i biceps (wedlug mnie zle rozwiazanie) to przynajmniej ćwicz je w kolejność np pierw biceps potem triceps na biceps 8-1 seri w sumie na triceps to samo

Tufnell_Nick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Bicpsy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2016, 08:27 »
można robią superserie, ale to dla troche bardziej zaawansowanych

Melvinaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Bicpsy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2016, 08:36 »
IgolaczpaulinaI co do mieszania na jednym treningu bicepsa i tricepsa to nie widze powodu dla którego by tak nie ćwiczyć sam z kumplem co 2-3 trening tak ćwiczymy i 3apa ładnie puchnie, nie ćwiczymy tego w super serii tylko normalnie 3 serie na biceps, 3 serie na triceps i znowu 3 serie biceps i 3 serie triceps.
Jacek zamiast uginania w oparciu o udo zastosuj 21 dużo lepsze jak dla Ciebie, uginanie w oparciu o udo to już dla uwidocznienia rzeYby bicepsa, a Tobie raczej chodzi o mase. 21 robisz np. hantlem 7powt. do po3owy normalnego ruchu uginania, po tych 7 powt. robisz 7 powt. znowu po3owa powt. lecz juz ta druga i na koniec 7 powt. pe3ne powt. wszystko robisz jako jedn1 serie bez przerwy pomiędzy powt.

IgolaczpaulinaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bicpsy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2016, 08:37 »
To mieszaj dalej ja też ćwiczyłem w ten sposob i faktycznie biceps bardzo szybko podskoczy3 z 33 na 38 tylko że potem nie moglem go wogole ruszya (jakies 5msc) dopiero po zmianie planu ilości serii i ru?norodnooci ćwiczeni znowu powoli zaczo3 rosn1a.
Wole jak roonie powoli a caly czas teraz mam 42 i dalej roonie nie mam jakiś d3u?szych przestojów dodam że nie lece na żadnych sterydach heh

hcsid98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bicpsy
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2016, 08:42 »
Serdeczne Dzieki!! Rokoman za 21.Rzeczywiocie owietne ćwiczenie na bica :D

TAXI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bicpsy
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2016, 08:49 »
To mieszaj dalej ja też ćwiczyłem w ten sposob i faktycznie biceps bardzo szybko podskoczy3 z 33 na 38 tylko że potem nie moglem go wogole ruszya (jakies 5msc) dopiero po zmianie planu ilości serii i ru?norodnooci ćwiczeni znowu powoli zaczo3 rosn1a. Wole jak roonie powoli a caly czas teraz mam 42 i dalej roonie nie mam jakiś d3u?szych przestojów dodam że nie lece na żadnych sterydach heh
bo tacy są ludzie PAZERY I TYLE. W3aonie jak sie tk robi na lape to trzeba innym planem ćwiczyć odrazu jak po treningu czy 2 nie widzisz postepow

IgolaczpaulinaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bicpsy
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2016, 09:08 »
TAXITo mieszaj dalej ja też ćwiczyłem w ten sposob i faktycznie biceps bardzo szybko podskoczy3 z 33 na 38 tylko że potem nie moglem go wogole ruszya (jakies 5msc) dopiero po zmianie planu ilości serii i ru?norodnooci ćwiczeni znowu powoli zaczo3 rosn1a. Wole jak roonie powoli a caly czas teraz mam 42 i dalej roonie nie mam jakiś d3u?szych przestojów dodam że nie lece na żadnych sterydach heh
bo tacy są ludzie PAZERY I TYLE. W3aonie jak sie tk robi na lape to trzeba innym planem ćwiczyć odrazu jak po treningu czy 2 nie widzisz postepow

ano tylko jak masz wieksza 3apke to nie widaa postepow po 2 tygodniach chyba że masz jakieś 30cm wtedy nie ważne co robisz i tak roonie

xXxIgnacioxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bicpsy
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2016, 09:17 »
Co mogłbym waszym zdaniem ulepszya aby osiągnąć lepsze efekty (wiekszy biceps

zastosować odpowiednia dietę na masę

TAXI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bicpsy
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2016, 09:22 »
TAXI napisał:
Cytat:
To mieszaj dalej ja też ćwiczyłem w ten sposob i faktycznie biceps bardzo szybko podskoczy3 z 33 na 38 tylko że potem nie moglem go wogole ruszya (jakies 5msc) dopiero po zmianie planu ilości serii i ru?norodnooci ćwiczeni znowu powoli zaczo3 rosn1a. Wole jak roonie powoli a caly czas teraz mam 42 i dalej roonie nie mam jakiś d3u?szych przestojów dodam że nie lece na żadnych sterydach heh

bo tacy są ludzie PAZERY I TYLE. W3aonie jak sie tk robi na lape to trzeba innym planem ćwiczyć odrazu jak po treningu czy 2 nie widzisz postepow

ano tylko jak masz wieksza 3apke to nie widaa postepow po 2 tygodniach chyba że masz jakieś 30cm wtedy nie ważne co robisz i tak roonie

zawsze mozna zauważyć roznice jak sie coś ruszyło chociaż o 1 mm lub kształt

VERSSS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bicpsy
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2016, 09:28 »
na bica trzeba zmieniaa plan jak najcześćiej,a jeśli nie plan to przynajmniej np kolejność ćwiczen

IgolaczpaulinaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bicpsy
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2016, 09:34 »
Heh widocznie masz bardzo duże doowiadczenie bo najlepszym jest potrzebne na wy3owienie b3edow tyle b1dz wiecej czasu.
Ciekaw jestem w jaki sposob wy3apujesz 1mm w lapie :>

VERSSS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bicpsy
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2016, 09:40 »
rosne lepiej niż ci siewydaje,a w treningach najlepsza jest ro?norodnooa żeby zapobiec zastojom

xXxwarparschxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bicpsy
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2016, 09:48 »
rosne lepiej niż ci siewydaje,a w treningach najlepsza jest ro?norodnooa żeby zapobiec zastojom

Z tym akurat sie zgodze, najlepiej jest zmieniać treningi co 3-4 miesiące. Wszystko po to, żeby za każdym razem, podczas każdego treningu zaskakiwaa maksymalnie dany miesien.

TAXI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bicpsy
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 19, 2016, 10:00 »
Heh widocznie masz bardzo duże doowiadczenie bo najlepszym jest potrzebne na wy3owienie b3edow tyle b1dz wiecej czasu. Ciekaw jestem w jaki sposob wy3apujesz 1mm w lapie :>

miar1 se wylapie a widze ze ty sie masz za zawodowca, cociaz ci i po jednym czyją ze coś nie tak. Doowiadczenia nie mam dużego ale jak mi coś nie gra to odrazu probuje czego innego a nie czekam 5 miesięcy czy nie wiem z nadzieją ze znów mi ruszy

Tags: