Autor Wątek: Biceps wasze osiagniecia  (Przeczytany 2685 razy)

JulekPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Biceps wasze osiagniecia
« dnia: Sierpień 18, 2016, 20:32 »
no jezelie chciecie to pochwalcie sie ile ciagniecie max czyli piszemy:
staz: ....
max: ....
na serie: ....
 

moje to:
staz: 1,5 miesiąca
max: nie wiem ale 43kg 7 razy z ruszaniem cialem a bez to 4 razy
na serie: 37kg

skromnie ale jest

Zerto-55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2016, 20:49 »
no jezelie chciecie to pochwalcie sie ile ciagniecie max czyli piszemy:
staz: ....
max: ....
na serie: ....  

moje to:
staz: 1,5 miesiąca
max: nie wiem ale 43kg 7 razy z ruszaniem cialem a bez to 4 razy
na serie: 37kg

skromnie ale jest tego właśnie nie lubie bardzo!!!
 
 coś z cyku kto??? i ile?? i jak szybko???? itd paranoja!!!

 słuchaj JulekPL ważne są osiagniecia i nie sadze ze zle jest sie pochwalić ile machniesz i popytać ile inni podnoszą na bica przy jakim stazu( np. każdy często porownuje wycisk na lawce). jednak widze po tym co napisałeś ze nie bardzo znasz sie na tym sporcie.
 
 krotki staz,chcesz zaświecić to walisz ile podniesiesz a nie jest to przelicznikiem jaki jeses dobry w tym sporcie tylko jakie miales warunki fizyczne za starcie, a co ejst juz totalnym wariactwem i skłonnością samobojcza to to ze przeliczsz sobei z ruszniem ciała lub bez, pochustaj sie dalej przy podnoszeniu sztangielkow...

no i dopis skromniutko__brawo za inwencje

babyfitt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2016, 20:57 »
jak mam byc szczery to nawet nie wiem dokladnie, po prostu zapamietuje ile krazkow... musiałbym sie zastanowic, ale mało u mnie najwazniejsza technika, juz przerabiałem maksymalne ciezary, ale technieka wtedy lezy, woel wykonać zaloazona liczę powtórzeń z menijszym ciężarem ale czysti, bez bujania itp.
wtedy to dopiero czuje prace miesnia.. tobie tez radze, po chwili doszedłem do wnosku ze to chyba z 25-7 kg tylko ale co tam

Reggiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2016, 20:59 »
panowie , panowie
kulturystyka to nie trójbój siłowy czy podnoszenie ciężarów
sila jest wazna, bo to podstawa do budowania masy, ale spokojnie

ludzie podnoszą duze cieazry na biceps, ale to bardziej wyglada jak zarzucanie na barki niz uginania, ale jak sie to przekłada na cm w ramieniu, mysle ze nienajlepiej

Gregory-Co

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2016, 21:07 »
JulekPL fajnie ze chcesz sie pochwalić ile targasz, ale w tej kwestii popieram Reggiee.
nie możesz popaść a pułapkę wyciaksnia ani rozmiarów kabla..to jest najczęściej spotykana dolegliwość wśród mlodych dopiero zaczynających lub z krótkim stazm..kazdy chce dużo targać Ań klatę bica i bary i miec dużo w kablu....i dokładnie jak Reggiee mówił ze oszukane ruchy lub niepełne są do dupy.. zeby bic ci rosl to musisz robić dokładne powolne ruchy w pelni napietym mięśniu z ciężarem który spowoduje opor w ostatnich 2 powtórzeniach ale nie zmusi cie do bujania ciała i tym samym odbierania bodźców miesniowi.
bo to tak jak bys wogole nie zrobił tych powtórzeń ...

JulekPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2016, 21:59 »
no tak technika lezy przy dużych ciężarach macie racje calkowita ale ja nie ćwiczę zeby jak najwiecej podnosić czy coś takiego tylko zeby podbosic jaknajwiecej ale rownierz technicznie pozatym każdy dobrze wie ze do stymulowania bicepsa nie są potrzebne duze ciężary wiec moje 37 to jest walsnie w sam raz bo po oc mam machać 25kg(tyle mam przed 37 bo nie mam takich ciężarków posrednich) skoro ćwiczę raz w tyg na biceps i chce dobrze przycwiczyc.
pozatym moje metdy treningowe siłowe widze ze są skuteczne a zachwouje przy tym rownierz technikeizoluj mięśnie bica i jest dobrze nie oburzajcie sie za tego posta juz takich nie bedzie

Reggiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2016, 23:09 »
JulekPL, rozumiem Cie, ale dopiero zaczynasz i masz takie podejscie, z czasem będziesz nas rozumiał dlaczego tak zareagowaliśmy

pozdro

HST rulezzzzzzz..............

tez jestem tego zdania

Audrea-E23

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:56 »
Czesc hmmm ja zaczelem ćwiczyć od 2 tygodni i jeszcze niewiem co i jak

xXxTomcioxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Biceps wasze osiagniecia
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:42 »
zamykam temat, bo juz nie widze sensu kontynuowania go

Tags: