Autor Wątek: Bic i tric :D  (Przeczytany 2002 razy)

GyterVos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bic i tric :D
« dnia: Październik 16, 2016, 15:16 »
Mam ma3e pytanko : chce teraz przez jakiś czas porobią biceps i triceps na jednym treningu jednoczeonie (jeszcze tak nie robilem) a lepiej bedzie jak bede robił :
1. najpierw triceps (4 ćwiczenia) a potem biceps (4 ćwiczenia) ??
2.najpierw jedno ćwiczenie tric (3-4 serie) potem jedno ćwiczenie bic(3-4 serie) i tak na zmianę ??
3. najpierw jedna seria tric(12-8 powtorzen) potem jedna seria bic (12-8 powtorzen) i tak na zmianę ??
Jak bedzie najlepiej ??? (może jeszcze inne pomysły ??)
z gory thx

Dorsch55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Bic i tric :D
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2016, 18:39 »
zacznij najpierw od grupy, ktora masz slabsza.
opcje 2 i 3 rob raz 4 treningi

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Bic i tric :D
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2016, 20:17 »
zdecydowanie polecam trójeczkę
raz na miesiąc zmień to na 3 cwiczenia na bica i 2 na trica w takim stylu jak w drogiej opcji

IDonaghyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Bic i tric :D
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2016, 23:08 »
Moim zdaniem powinieneś ćwiczyć jak w 2.
Ja tak ćwicze.Skupićm sie na całym ćwiczeniu na triceps.
Potem na całym ćwiczeniu na biceps.
Ostatnie ćwiczenie to modlitewnik z superseria z drazkiem na triceps.Ladnie pali i pompuje na koniec treningu.

xXxbanczezaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bic i tric :D
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2016, 10:45 »
są rozne szkoly...
1powinno sie robić 6 seri to jest 2 cwiczenia na biceps i 3 na triceps czyli 9 serii i najpierw biceps a potem triceps
2tez tak mozna w tym wariancie podczs cwiczenia jednej czesci odpoczywa drug ai na zmianę (osobiocie odradzam mnie to nie rusza )
3 tzw.superserie lub gigamegaserie robi sie tak ale zadko i tylko po okreslonym czasie cwiczen daje niezle efekty ale nie mozna to stosować jako normalny trening bo popali mięśnie raz na jakiś czas, zmienia sie wtedy czas odpoczymku miedzy seriami w porownaniu do zwykłych technik są one dłuższe by krew doplynala należy robić cwiczenia które poprawia ukrwienie

GyterVos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bic i tric :D
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2016, 11:54 »
post ten pisałem już dość dawno 29 czerwiec, ale dopiero od 3 tygodni robie trójeczkę jeszcze do końca września, potem rozdzielam na osobne treningi..

Tags: