Autor Wątek: Plan do modyfikacji  (Przeczytany 2536 razy)

Gretta12345

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Plan do modyfikacji
« dnia: Marzec 08, 2016, 20:15 »
Witam.
Mam zamiar zmodyfikować troche swoj plan i mam w zwiazku z tym pare pytan.
Ale po kolei:Cel: MasaWzrost: 172 cmWaga: 75 kgStaz 1 m-cyZaznaczam ze nóg narazie robić nie mogę - problemy z kolanem, w zwiazku z czym nie wiem czy martwego ciągu nie bede musial usunac.
Ma to wyglądać tak: (Slash oznacza wykonywanie w jednym tygodniu jednego cwiczenia, a w nastepnym drugiego)I dzienKlatka: Wyciskanie sztangi plasko: 4 serieWyciskanie sztangi, skos \ Wyciskanie hantli, skos: 3 serieRozpietki, glowa w gore \ glowa w dol: 3 serieButterfly: 3 serieIII dzienBiceps:Uginanie sztangi stojac: 4 serie Uginanie hantla stojąc z supinacja \ uginanie hantli na modlitewniku: 3 serieUnoszenie hantli chwytem młotkowym na skosie z supinacja: 3 serieTriceps:Francuskie wyciskanie lezac: 4 serieWyciskanie hantla zza glowy: 3 serieSciaganie gornego wyciągu \ Unoszenie tułowia z obciazeniem: 3 serieV dzien:Barki:Wyciskanie sztangi nad glowe: 4 serie (2 sprzed glowy, 2 zza glowy)Unoszenie hantli na boki stojac: 3 serieArnoldki \ Unoszenie hantli przed siebie na skosie: 3 seriePrzyciaganie drazka dolnego do brody: 3 serieBrzuch:Brzuszki na skosie: 4 serie(Oprocz tego ABS 3 razy w tygodniu.)VII dzienPlecy:Martwy ciąg 3 serieWioslowanie jednoracz: 4 serieWioslowanie sztanga: 3 seriePrzyciaganie wyciągu gornego nachwytem do klatki: 3 seriePytania:Czy jest sens robienia motylka, czy tez zostawić go sobie jedynie na rozgrzewke?Czy mozna robić tak jak rozpisalem, w jednym tygodniu jedno cwiczenie, a w kolejnym alternatywne?Jakie cwiczenie warto umieścić zamiast martwego ciagu, gdyby mi kolano nie pozwolilo?Co zmienic?Jesli komuś sie zechce to prosze o rade.
Pozdrawiam.

Arreola__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2016, 20:57 »
w Przypadku dużych grup alternatywne cwiczenie wykonaj po ok 3, 4 tygodniach, w przypadku malych takich jak bic oraz tric możesz czescie co ok 2 tygodnie.
Unoszenie tułowia z obciazeniem to raczej do pleców zamiast martwego ciągu możesz dac, w barkach jako drugie cwiczenie daj arnoldki, wywal ostatnie cwiczenie i daj szrugsy.
W plecach zamiast mc możesz dac unoszenie tułowia z obciazeniem z tym ze do tego cwiczenia będziesz potrzebował partnera, wyciąg daj jako drugie cwiczenie, potem wiosłowanie sztanga a potem hantlem, i tutaj dodaj jeszcze na tyl barkow unoszenie hantli w opadzie

pytonPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2016, 21:13 »
Oj loki doradca a taki bubel /Dte unoszenia tlulowia to zapędne pompki w podpoze o lawke:Dbiceps masz zlemlotki na skosie z supinacjasztanga stojacmodlitewnik\supinacja o koloanona prostownik zamiast tego co loki Ci podal możesz również wykonać skłony tułowia ze sztanga za karkiemi to co loki pisze

Coless

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2016, 22:16 »
Na biceps wrzuć modlitewnik/ugnanie o kolano, bo te dwa ostatnie cwiczenia masz prawie takie same zamiast jednego z nich wrzuć to co napisalem.
Reszta ok.
ale te zmiany co Ci napisali moi szanowni poprzednicy uwzględnij /

Gretta12345

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2016, 09:11 »
Dzieki za pomoc.
Postaram sie uwzględnić te rady Co do uginania o kolano to zdaje sobie sprawę ze jest to swietne cwiczenie i długo je robiłem dlatego narazie raczej je sobie odpuszcze.
Widze, ze chyba mało scisle sie wyraziłem tym unoszeniem tułowia z obciazeniem.
Chodzi dokładnie o coś takiego, tylko ze z dodatkowym obciazeniem na brzuchu. http://img204.echo.cx/img204/3678/exercicetriceps073ly.gif IPB Image /

xXxIgnacioxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2016, 12:00 »
To są pompki w podporze tyłem Unoszenie tułowia z opadu oddziałowuje na prostowniki grzbietu i wykonuje się skłony zapierając się o ławkę rzymską

Gretta12345

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2016, 12:29 »
109654:date pić, 02 mar 2007 - 16:56:name xXxIgnacioxXx) ''(xXxIgnacioxXx @ pić, 02 mar 2007 - 16:56) snapback109654/snapback ''!To są pompki w podporze tylem Unoszenie tułowia z opadu oddzialowuje na prostowniki grzbietu i wykonuje sie skłony zapierając sie o ławkę rzymskaOK sorry, mój błąd /

AlonzoPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Plan do modyfikacji
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2016, 12:42 »
Nie zmieniaj co tydzień cwiczen.

Tags: