Kulturystyka i Fitness > Doping

cykl ! ! !

<< < (7/9) > >>

PARRIS:
ciekawe jak on wyglada kiedy foty????

IngridY26:
po takim towarze to w wieku 3 lat bedzie wyglądał jak po 5 no właśnie i co z tymi fotkami

quba-QP:
teraz typ mysli co zapodać zeby dobic do 75-80kg

ehhhh ... szkoda gadać

fotki !!!

Gwububunuuf:
moze teraz zrozumiecie wkoncu o co chodzi !!!!!!!!!!!!! : koleś ważył KOLO 47 KG KIEDY zaczynał ! był NAJCHUDSZYM człowiekiem JAKIEGO widziałem , MOGLEM MU NORMALNIE złamać przedramię TAK JAK zapałkę , PALCAMI PRAWIE

zaczął ćwiczyć , PO POL ROKU wziął TOWAR !

niemiał TEGO ROZPISANE NA ZADNE CYKLE , niemiał KOMPLETNIE ZADNEJ DIETY , niemiał POJECIA O TYM KOMPLETNIE , POPORSTU kupił SOBIE NP 3 METKI I jadł , NIC WIECEJ NIE robił

JEGO WAGA JEST MALA BO : MA BARDZO CHUDE NOGI , NIEMA GENETYKI DO RAK , ALE ZA TO klatę MA FENOMENALNA

A CO DO KOKSU TO WASZYM ZDANIEM TO JEST dużo STAFFU ? LOL PRZEZ 3 LATA 7 METY TO STANDART , OMKA JAK NA 3 LATA B . mało SILABOLIN . ZNIKOMA ilość , BOLDENON NAWET NIEZADZIALAL BO ZA mało , 3 SUSTANONU TO JAK BY pierdnął .... WIEC LUDZIE CO WY PRZEZYWACIE ? ZE TEGO dużo było ? LOL

quba-QP:
to jest coraz bardziej smieszne, najpierw mówiłeś ze koleś wyglada jak zawodnik, potem powiedziales, ze lapy u niego nie za ciekawe, teraz mowisz, ze nogi i lapy ma do kitu, bo pewnie nóg nie robi w zyciu

nie bede sie z tobą tutaj kłócił bo coraz wieksze głupoty wypisujesz, a ja nie mam czasu i ochoty na dyskusje z Twoja osoba

jedyne co ci mogę powiedzieć do daj fotki tego fenomena chociaż i tak wątpię ze je dasz, tak samo jak nie dajesz swoich

bez odbioru

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej