Kulturystyka i Fitness > Doping

cykl ! ! !

<< < (8/9) > >>

Gwububunuuf:
LOL no commetns widzeze sie ostro bulwersujesz jak zwykle kiedy nie idzie coś po twojej mysli , albo jak ktoś ma inne zdanie , wydaje ci sie ze jesteś wszechwiedzący , wszechwidzący i wogole da best ! człowieku wyluzuj !

 CO DO JEGO SYLWETKI TO ALBO jesteś SLEPY ALBO coś CI NIEPOSZLO Z CZYTANIEM !! JUZ DAWNO mówiłem ZE MA DUPNE LAPY LOL !!! POCZYTAJ TO SIE DOCZYTASZ !

A JEGO CYCKI wymiatają I są POPORSTU FENOMENALNE ! CALY CZAS MOWIE TU O KLATCE I DO BRZE O TYM WIESZ , nierób ZEMNIE GLOPKA ...

TY ZAWSZE PROBOJESZ zostać NIENARUSZONY , ZAWSZE UDAJE CI SIE Z każdego DALNA zrobić , ALE DARUJ SOBIE człowieku , BO niekażdy JEST GLOPI ... NIEDAM ZA WYGRANA , POPROSTU DENERWUJE SIE NA TO ZE TY MYSLISZ ZE jesteś JAKAS WYROCZNIA A dużo osób ZAWSZE tańczy JAK CHCESZ( błazny )

Gwububunuuf:
CO DO FOTEK TO SIE ODCZEP , JAK CHCCESZ KUP MI APARAT CYFROWY I wyślij TO CI ZROBIE I NAWET W ALBUMIE NA POLKE CI DAM !!!

NIEROZUMIESZ ZE NARAZIE NIEMAM APARATU ? lol!

IngridY26:
to wyślij fotki jak będziesz je mial

quba-QP:
co do lapy , ma mala lape

nie chce mi sie z tobą gadać ... bo pier,doli.sz głupoty

nastepnym razem jak sie będziesz chciał wyzalac, ze masz chojowa klatke, i cie wszyscy w domu do psychologa wysylaja, ze nie masz kasy na diete, itd. itp to niepisz do mnie na PM, 15 razy dziennie, bo sobie tego nie zycze, znajdz sobie kogoś innego

koniec tematu

rxqueen_P548:
Gwububunuuf masz przy avatarze przyjaciel, wiec prosze badz grzeczniejszy bo sie pożegnasz z tym forum, w bardzo głupi sposob.
Bo Twoje zachowanie nie jest za rozsadne, forum jest po to by wyrażać swoje zdanie, ale nie w taki sposob.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej