Autor Wątek: W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)  (Przeczytany 3550 razy)

krup1er

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« dnia: Grudzień 21, 2015, 12:36 »
Siemano.
Juz sam niewiem na forum sfd pisze ze Hmb powinno sie brac w wieku od 17-18 lat , a tutaj na forum ( post w dziale dieta ) napisali mi ze HMB w moim przypadku bedzie dobrym rozwiazaniem :| to jak to w końcu jest - mogę je brac czy niee?? Stosuje odpowiednia dietę ( ograniczyłem wegle i tluszcze a dodałem bialka ) + Plan treningowy 3xsilowni + 3x basen...

Ps. mój cel to spalenie tkanki tłuszczowej i rozbudowa mięśniowej ( niechce efektu zajania woda lecz powolnego ale stałego przyrostu masy mięśniowej )

matgor__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:50 »
Ja bym jeszcze nie brał HMB.
Przy twoim obecnym poziomie tescia nie babral bym sie w to.
możesz sobie zakupić jakiś antykatabolik inny tylko po co.
Na razie dostarczaj odpowiedni poziom bialka i tyle.

krup1er

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2015, 13:15 »
Dam cytat z gazety sdf ...Sprawa jest powazna, bo współczesne suplementy naprawdę znakomicie pomagają w realizacji celow treningowych , są skuteczne, bezpieczne i naprawdę warto je stosować w każdym wieku na każdym etapie stazu... ....to suplementy wpływające na podniesienie poziomu wlasnego testosteronu. Te suplementy - również nie są szkodliwej , z jednym , jedynym wyjątkiem : nie powinny byc stosowane przez osoby w wieku pokwitania.. ALE z tego czy znalazłem to HMB nie podnosi poziomu testosteronu prawda :| ??
czyli mozna wywniostkowac z tego teskstu ze jest bezpieczny i warto go brac - WYpowiedzcie sie na ten teamt

HERLITZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2015, 13:44 »
a ja bym sobie na woim miejscu kupił hmb to nie chodiz o wiek tylko wiesz hmb to dodatek ważniejsze jest bialeczko

krup1er

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2015, 13:49 »
wiem wiem właśnie jestem na diecie wysokobiałkowej i ograniczam tluszcze oraz węglowodany tak jak pisałem u gory

matgor__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2015, 13:55 »
oczywiście ze nie podnosi hmb poziomu testosteronu.
chodziło mi tylko o to ze na takim dopingu dojrzewania nie ma co inwestować za bardzo bo sam tesc juz zalatwia duzo.
Przede wszystkim dieta i trening.

Gordon49

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2015, 13:59 »
Co ty kup HMB! Ja mam 1 lat i teraz sobie wziąłem 25 tabletek od ojca (kupuje zapasnika) HMB przeciez zmniejsza zapotrzebowanie na bialko i zwieksza efektywność ich spozywania! Dlatego w czasei budowania czystej masy jest dobry a i spala tluszczyk, bardzo dobry produkt ale na niekotrcyh dziala na niekotrych nie, normalne. Jak jesteś na diecie wyskoko białkowej moze dac ciekawy efekt.
matgor__ co ty wogole gadasz???? Jaki testosteron!!! Na swojskim tesciu masy nie zrobi.

chłopak ma 15 lat waaenie to jego cale zycie, tak jak moje :D czasdem ten tesc spada :D

Młodyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2015, 14:02 »
HMB-to substancja zblizona do witamin, ja nie widze przeszkod.

xXxChristenaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 21, 2015, 15:55 »
Smialo możesz brac, nic ci nie bedzie.

Johanna-192

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
W koncu Tak Czy Nie (HMB - 15 lat)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 21, 2015, 16:00 »
możesz brac spokojnie pamiętając tylko o wyznaczonych dawkach! ja brałem w w takim wieku mniej wiecej i uważam ze to super sprawa ale potrzebne są jeszcze trzy ważne rzeczy: dieta, bialko i ciezki trening!!!

Tags: