Autor Wątek: WHEY GAINER 4000 Olimp  (Przeczytany 2735 razy)

ITempletoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
WHEY GAINER 4000 Olimp
« dnia: Lipiec 18, 2016, 18:01 »
Moje pytania są nastepujace...
Czy można by było go brać zaraz po treningu w mysl zasady o najlepszej przysfajalnosci do 9 min po treningu?
Na opakowaniu jest napisane 8 miarek to troche sporo w porownaniu z PURE WHEY 8 ( 3 miarki ) też olimpu jaka własnie skonczy3em brać ; czy można zminiejszya do 7 miarek zeby na dlużej starczy3o?
Kiedy najlepiej brać (rano, przed treningiem , po trzeningu) a moze na noc zeby niebył pusty zo3ondek ?
Czy ktoś go stosował i jest wydajny?

Czekam na wasze opinie !!!

rumunKoz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2016, 18:19 »
Przecież w Gainerze 4 masza zawartosa białka nieporównywalnie mniejsza, niż w Pure Whey 80.
Stad roznica w ilosci miarek.
Kiedy go brać... najlepiej po treningu.
Inne pory uzale?nione są od diety.
Czy na noc? Jeżeli nie masz kłopotu z tyciem i jesteś tzw.
„hard-ginerem”, to na noc możesz porcje 3yknaa, ale nie bezpośrednio przed snem.

Pćwiczacy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2016, 20:11 »
Akurat brałem ta od?ywke i jest ca3kiem przyzwoita. jeśli chodzi o to kiedy ja spozywaa to najlepiej 2-3 razy dziennie:

-- 3 minut po sniadaniu
-- od razu po treningu
-- pomiędzy obiadem a kolacja
-- możesz sobie również zarzucia na noc

pamiętaj że gainer to tylko dope3nienie diety. Minimum 4-5 posi3kow dziennie + 2-3 razy odżywka typu gainer.

ITempletoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2016, 20:14 »
Tak mi jaos wychodzi 4 posiłki + 3 razy gainer... Niedam rady wcisnaa 5 posi3kow no chyba ze ktoś liczy porcje owoców jako posiłem Dzieki za porady!!!
Czekam na wiecej....

InezKeel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2016, 20:17 »
również zarzucia na noc

pamiętaj że gainer to tylko dope3nienie diety. Minimum 4-5 posi3kow dziennie + 2-3 razy odżywka typu gainer.

HMM na noc mówisz a powiedz mi po co?? Faktycznie przy takim stosowaniu napewno nabierze masy ale tłuszczowej węglowodanów nie bierze sie na noc!! Jedyna odzywka jaka ma tu sens (na noc) to bialko i to długo wchłanialne

Pćwiczacy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2016, 20:42 »
InezKeel nie widzisz, że kolega nie ma jak wcisnaa 5 posi3kow a ty chcesz go pozbywaa jeszcze kolejnego ? Niech lapie masę a przed wakacjami sie wytnie ...

labtechh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2016, 20:46 »
gainer 4 jest stosunkowo tania od?ywkom 45 kg(140-150zł)Ja ja biorę tylko po treningu.Na noc odradzam.Kup sobie jeszcze jakoms od?ywke Białkowom i gainera bierz przed i po ćwiczeniach a Białkowom na noc. dobry gainer nie jest zły

InezKeel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2016, 20:53 »
Spoko ale wole miec jeden posiłek mniej niz taki który mnie zatluszcza jaki to ma sens?? oczywiście byc moze on na to nie zwaza wiec nie mogę sie tu wypićdac w czyimś imieniu dla mnie to nie ma kompletnie zadnego sensu mam jeszcze kilk aargumentow ale pozostawię je dla siebie ponieważ moje zdanie łatwo wywnioskowaa z powy?szej wypowiedzi

ITempletoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 18, 2016, 21:06 »
Spoko spoko wzio3em raz na noc i niebyło zaciekawię bo jeszcze rano mi sie odbija3 :lol: bede go brał chyba 2 razy dziennie a na noc to bedzie ostatni posiłek z diety....
Tak wogule to z tymi gainerami to strasznie syto jest az ZA. Jak zjem posiłek przed treningowy a przed tym jeszcze gainera to pękam a z pe3nym brzuchem to lipnie sie ćwiczy : tak samo jest po treningu i posiłku jak tu wcisnaa jeszcze gainera aż :zygi: sie chce :-) Moze ktoś ma jakieś rozwiazanie...

rumunKoz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 18, 2016, 21:32 »
Sprawd1 znaczenie słowa gainer :lol:

ITempletoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
WHEY GAINER 4000 Olimp
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2016, 21:32 »
Tak wiem (tucznik czy coś w ten desen) ale mi chodzi o uczucie sytości a nie pasibrzuch

Tags: