Kulturystyka i Fitness > Trening

gdy czuje ze za malo

(1/6) > >>

sorrgoWilliam795:
większość z was z tego co tutaj wyczytałem robi 3-4 cwiczenia po 3-4 serie . co zrobić jeśli to mi nie wystarcza i nie czuje sie zmeczony i czuje ze dam rade zrobić drugie tyle . zwiększyć ciężar , zwiększyć ilość serii czy dołożyć kilka cwiczen ?? oraz druga sprawa czasami jak robie dana partie to jej wogole nie czuje .np: robie klatke lub plecy i wogole ich nie czuje jedynie ręce mi sie nabijają i nic poza tym . ręce brzuch i nogi normalnie z kazda seria są coraz bardziej nabite i czuje ze je używam . jedynie klatka i plecy jakoś tak nie ida.
stosuje rozne uchwyty szerokie wąskie kombinuje szukam i nic . co mogę robić nie tak ?:/

plajek:
znaczy ze stosujesz zbyt male obciazenie dołóż po pare kilo tak zeby ostatnie powtorzenie robić resztkami sil to poczujesz trening

xXxremiksstonxXx:
nie czujesz na drugi dzien zakwasów klatki? zacznij trening od rozpietek

sorrgoWilliam795:
co do ciężaru to staram sie robić takim ciężarem aby robić w miarę wolno i ostatnie 2-3 postorzenia są na resztkach mocy . przy wyciskaniu staram sie robić np: 10x9 kg bardzo wolno bez dotykania klatki z zatrzymaniem około 2-3cm nad klatka i wtedy ostanie powtorzenia ida juz ciezej i troche problemów jest ale glownie przez to ze triceps jes zarzniety a klatki praktycznie nie czuje . a co do zakwasów to na klatce raczej nie występują na plecach czasem ale to tylko miedzy lopatkami i kaptury . jakie są najlepsze cwiczenia na najszerszy grzbietu bo tego mięśnia to juz wogole nie czuje a o zakwasach na nim to nawet nie marze . jestem chyba jakiś dziwny //:-( :-( /

Sugfawlo1977:
Ja tam zawsze mam tak, ze podczas treningu czuje, ze mógłbym gory nosić juz po wykonaniu wszystkich serii, które mam w planie ale robie wg planu mojego.
Na drugi dzien wstaje i zakwasy są odczuwalne, czasem bardzo... to chyba dobrze hm?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej