Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Trizer - opinie o nowym spalaczu tłuszczu ktoś stosował?

(1/9) > >>

Dominik92:
Widziałem w internecie sporo reklam, stwierdziłem że poszukam info, na kilku forach tylko go chwalą, jak jest naprawdę czy ktoś z was stosował trizer ?

strona produktu www.trizer.pl

opinie innych użytkowników
http://forum-kulturystyka.pl/topic/113328-trizer-spalacz-opinie-hit-czy-kit

Jeśli ktoś stosował proszę o wasze opinie.




Uri:
ja biore już trzeci tydzień i jestem bardzo zadowolony. Ostro trenuje, a tkanka tluszczowa jest wyraźnie zredukowana, wiec jest calkiem niezle. Dzisiaj tez wybieram się na silke, mam nadzieje, ze uda mi się trochę wydluzyc moje treningi.

U mnie zaczeło wszystko od tego jak zobaczyłem zmianny u innych osób.

"Ja biorę trizer od 3 tygodni i spadolo mi jakies 4 kilo ale do tego doszla dnieta przez nich ulozona i dodatkowo kupilem plan cwiczeń jak widać można trzeba tylko chcieć.
Aktualizuje wątek. Miałem dodać już jakis czas temu foty ale wiecie jak to jest, czasu brak, a zajec duzo.
Z Trizerem i dietą od producenta zrobiłem w 6 tygodni megaaaa forme! Nie wiem czy to ta dieta od Trizrera czy sam Trizer, ale robi robote to rewela.
Smalec konkretnie przetopiony."



Metamorfoza Fiodora

Han:
ja tez probowalem i efekty sa spoko, można smialo zamawiac.

Kordian:
a nie byłem przekonany do takich suplementow, ale okazało się, ze jednak swietnie to wszystko działa. Zaczalem tez stosować ich diete i musze powiedzieć, ze to dziala. U mnie bspadlo 6 kilo na początku i waga teraz dobrze się utrzymuje, zobaczymy co bedzie dalej

Piter:
wlasnie miałem pytac czy czy trizer ma jakieś skutki uboczne

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej