Kulturystyka i Fitness > Doping

sens koksowania

(1/6) > >>

ChristenPol:
w sumei to nie wchodzę w ten dzial ale skusiłem sie i mam taki temat i w sumei pewnie rade dal polglowkow.
jaki jest sens w koksowaniu(czyli ostrych srodkach o jakich często mowa w tym dziale sterydy,hormony, mety...)

 po co top komu,??? treraz są takei srodki ze jzu nie trzeba koksować
a poza tym każdy glopi umei sie naspidowac.
 dal mnie jest takie motto ćwiczę bo to ejst dal mnie sport i hobby a nie kompleksy i paranoiczne zajecie

nie dla koksow!!
 a co w sadzicie

LegardCl:
Sadze to samo..moim zdaniem koksy są potrzebne tylko zawodowcom...ludzie uprawiający rekreacyjnie kulturystykę powinni trzymacsie od nich z daleka.

Terence1974:
Popieram zdanie przedmowcow.
Ale i tak zawsze beda koksy , to to lubia sie nafaszerować wszelkimi sterydami po to tylko, zeby byc wiekszymi od innych i szpanować ile to sie wyciska na klate.
A wg nich im szersze plecy, tym wiekszy postrach sieja na jakiś imprezkach klubowych i zaasze szukają kogoś komu by mozna nastukac.
oczywiście każdy przypadek należy rozpatrywać osobno, ale tak jest w większości przypadkow.
każdy ma prawo wyboru, co do swojego stylu bycia i zycia.
Ja pozostaje przy swoim i dalej zmudnie zamierzam zdrowo sobie cwiczyc.

ISacharI:
Tylko dochodzi sie do takiego momentu ze bez koxow nie ruszysz swoje sylwetki i co wtedy ? Nadal pakujesz latami a CI nawet mm nie prychodzi mimo wspanialej diety i suplementacji.Odzywki i suplementy dają efekty ale do czasu a jak przestana co wtedy?
Pozatym ile wy macie lat 16- 17 ? Z wiekiem zdanie sie zmienia tez tak mialem jak wy, takie prawdę mówiąc sranie w banie.

ChristenPol:
przeczytałem gdzieś sterydy itp. bora 4 grupy osob:
 - ludzie co zaczynają i nie bardzo wiedza ze sobą zrobić i chcą szybko byc dużymi
 - osoby średnio zaawansowane co nie widza jak przełamać przestuj albo po prostu nie widza alternatyw a często nie wiedza jak obrać nowe metody treningowe
 - zawodowcy co dopili szczytów biologicznych i teraz juz by roznac szybciej niz koledzy musza barć te wynalazki
 - i ludzie chorzy, bardzo :

 4 grupa to popieram ale inne to paranoja szcegolnie 2 i 1 .
 co do gr. 3 to każdy bedzie sadzeil jak chce (mow co chesz ISacharI)ale ja sadze ze to ze jzu nie mogą nic urosnąć przy wspanialej suplemaci i metodach to znak na to ze należy im sie poklon i doszli do możliwie najwikszych swoich mozliwosci. osigneli maksymalny sukces, naprawdę duzo, a zapewnim cie ISacharI ze ci co juz osigneli granice biologiczna to wyglądają barzdo zadawalająco

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej