Autor Wątek: Prosze o pomoc-byly palacz  (Przeczytany 2563 razy)

Angel1ka

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Prosze o pomoc-byly palacz
« dnia: Czerwiec 28, 2016, 17:24 »
Witam Panowie!Nigdy nie korzystałem z tego typu serwisow, ale nadszedł taki czas, iz czuje, ze jest to czas najwyzszy.Otoz mam 24 lata, około 184cm wzrostu i waze 85-90kg.
Nic w sumie ciekawego-nie? A jednak.
Przez prawie 8 lat paliłem papierosy.
W marcu 2006r.
porzuciłem ten nalog.
W chwili rzucania ważyłem 63 kg.
przytyłem ponad 2 kg w jeden rok.
wpieprzałem co popadnie (slodycze, mieso, Fast-foody, moze browaru itp.). Efekt? Klatke mam dalej jak czoło szczura, lapki nadal szczuple, barki i plecy waskie.
Natomiast wyskoczył brzuch, tzw.
boczki i bardzo zgrubly nogi oraz utyta twarz.Skutkiem tego jest brak jakiejkolwiek kondycji, sylwetka Ferdka Kiepskiego, brak koordynacji ruchowej, brak sily, brak elastyczności etc.
Znajomi, którzy mnie widzieli ostatni raz ponad rok temu dziś mnie nie poznaja.Jeszcze chwila i naprawdę zacznę wyglądać jak Obeliks.Chce to wszystko zmienic-tzn.:zmienic proporcje(szeroka gora a nie na odwrót jak jest teraz), zgubić brzuch i pomyśleć nad kaloryferkiem, poprawić kondycje, elastyczność oraz sile, popracować nad koordynacja itd.Problem pojawił sie gdy zacząłem rozmawiać na ten temat ze znajomymi.
każdy ma inne zdanie i zglupićlem.I tak:-szwagier(byly bokser) twierdzi, ze:najpierw dieta i troche silowni, oraz trening bokserski;-kumpel (ratownik i triathlonista)ze:basen,rower i biegi + dieta;-kumpel II (kulturysta)ze:wystarczy sama silownia i dieta;-kumpel III (trenuje muay thai)ze:wystarczy sam trening jakiś sportów walki i dieta.I w ten sposob zdurnialem.
Nie wiem kogo sluchac.
Wiem, ze zamierzone przeze mnie efekty wymagają oczywiście czasu i wytrwałości oraz odpowiedniej diety, ale jest jeszcze jeden maly problem otoz brak czasu (studia i praca) oraz ograniczone srodki finansowe.Mam prosbe-POMOZCIE!!!Rozpiszcie mi skuteczna dietę (nie chce mniej ważyć tylko zeby dieta pomogła zgubić brzuszek i osiągnąć podane przeze mnie wczesniej efekty)-dodam, ze mam dobra przemianę materii.
Powiedzcie jak naprawdę mogę osiągnąć moje zamierzenia (co ćwiczyć aby było skutecznie i w miarę szybko)?Tekst ten zadam na kilku dzialach, bo wiem, ze problem jest nieco bardziej rozbudowany niz tylko dieta czy tylko cwiczenia.Z gory Wam Panowie serdecznie dziekuje za poswiecony czas i podzielenie sie swoja wiedza.Pozdrawiam

Bonio1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2016, 18:45 »
1.
trening ogólnorozwojowy ACT - 9570.02.
Cwiczenia aerobowe - na poczatku 3 raz w tyg, później czetwotliwosc wzrasta, czast trwania min 3 min, intesynwnosc do 75 %, na czczo to są ogólne zasady.
później moze rozpisze sie dokładniej jak znajde czas,3.
Dieta - to nie ten dzial

IVassalloI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:29 »
dużo biegu i dużo rowerku po 2 minut jedno przynajmniej i bierz sie za ACT bo juz jestem juz po tygodniu tego treningu i jestem bardzo zadowolony z efektow

puladrian_Vandercook

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2016, 14:11 »
jak możesz powiexdziec ze masz efekty po 1 tygodniu

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 14:31 »
poszło mu 2cm na lapie 'ludek' ':-Dha' a tak serio to moze ma efekt..ale psychiczny

IVassalloI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2016, 14:33 »
^^ psychicznie i kondycyjnie na pewno lepiej

Pisi-R

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2016, 14:58 »
w tydzień mozna i 5kg schudnąć wiec efekty mogą byc

sebool__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Prosze o pomoc-byly palacz
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2016, 16:17 »
ciezko mi w to uwierzyc, moze dlatego ze nigdy nie chciałem "schusc"'ludek'

Tags: