Kulturystyka i Fitness > Trening

KLATA BICEPS PLECY<.... = ktory miesien wazniejszy

<< < (2/8) > >>

Swansonn:
Wiadomo, że każdy miesien jest ważny ale w obronie WitisittPL musze napisać, że niektórzy zwracają wieksza uwagę na ten czy inny miesien, tak sie dzieje i to nie do wczoraj.
Jednemu np.
nie chce rosnac biceps a klata mu idzie i wtedy wieksze zaangażowanie treningowe poswieca na rozbudowie bicepsa, pewnie oto mu chodziło.

liondekad:
Licz1 sie 3adne proporcje :-D Ale tak jak pisze Swansonn... czasami nie da sie unikn1c dysproporcji (roznica 0,5-1 cm w poszczególnych mięśniach) i na te partie poowiecamy wiecej czasu. Ale w ?adnym wypadku nie pakujemy na klate, zaniedbując całkowicie np. nogi. Naogl1dałem sie na si3ce kolesi co mają w bicu 45, w klacie 125... a nogi chude jak u boaka (nie obli?ając Boakowi - pozdro ;-)
Pewnie chodziło ci u zawodowcow? Nie ma co jak ładnie wyseparowany biceps. Widocznie podzielony na dwie głowy :-D oraz podkowa z trica ;-) to moje zdanie

Boyce1997:
Liczy sie ca3ooa ,tak jak ch3opcy mowi1 ,z rozbudowanymi paroma mięśniami wyg31da sie jak mutant po wybuchu Czernobyla.... :lol:

WitisittPL:
chodziło o to który jest wasz ulubiony do trenowania, a nie od razu ze w bnicu ktoś ma 3 a w klacie 2 metry chłopaki chyba sie nie zrozumielismy... a i prosze zeby jakiś dzieciak w wieku 13 latek nie poczuccl mnie w tematyce kulturystyki bo juz troche cwicze, a 13 letnie dziecko niemoze jescze trenowac!!!!!!

Boyce1997:
Nie wiem do kogo pijesz WitisittPL ,ale ja 13 lat miałem 25 lat temu :lol:
I cie nie pouczam ,tylko stwierdzi3em swoje zdanie,a przecież jest wolnooa słowa,nie??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej