Autor Wątek: jak pozbyc sie brzucha  (Przeczytany 3148 razy)

ozielsjs63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
jak pozbyc sie brzucha
« dnia: Październik 22, 2015, 02:13 »
mam problem mam dość durzy brzuch reszta jest ok tylko chciałbym sobie zrobić plaski brzuch nie tracac za durzo kilo tylko zgubić z samego brzucha co jest dobre zebym robil????pomocy koledzy mam 172 wzrostu a jak mierzyłem brzuch centralnie po środku mam 105cm w barach mam 126cm biceps 43cm kark 45cm to są takie miary kture sobie morzecie wyobrazić a i klata 114cm waga90kg

zofiaqq1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
jak pozbyc sie brzucha
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2015, 02:20 »
No to trzeba ten brzuszek ćwiczyć i cwiczyc.
Sam go mam troszke w nadmiarze nie za dużo ale tez nad tym dumałem i zacząłem ćwiczyć aerobiczna 6 weidera jestem przy 3 dniu.

Snowden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak pozbyc sie brzucha
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2015, 12:02 »
zmiana diety, aeroby, + a6w

ozielsjs63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
jak pozbyc sie brzucha
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2015, 15:34 »
co to jest a6w?????? i aeroby???

zofiaqq1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
jak pozbyc sie brzucha
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2015, 15:51 »
Aeroby to np . jazda na rowerku stacjonarnym a a6w to program na mięśnie brzucha rozpisany na 42 dni zresztą tu masz link:
 modload&name News&file article&sid 439&mode thread&order 0&thold 0&thold

IHayhI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
jak pozbyc sie brzucha
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2015, 20:06 »
chciałbym sobie zrobić plaski brzuch nie tracac za durzo kilo tylko zgubić z  samego brzucha

Obawiam sie, ze jest to nie mozliwe. :? Nie da sie zrzucić tluszczu tylko z wybranej czesci ciala. możesz sie odtłuścić ogólnie (najlepsze są areoby). To z jakich partii zgubisz najwiecej tluszczu zalezy od twojej genetyki (ale ogólnie wiadomo, ze brzuch spada najczęściej na koncu). jeżeli będziesz ćwiczył dużo brzuszkow itp. to po prostu wzmocnisz sobie mięśnie brzucha i je rozbudujesz (ale i tak beda one ukryte pod warstwa tluszczu). Miejscowo tluszczu mozna sie pozbyć tylko operacyjnie.... :roll:

Tags: