Autor Wątek: przyrost  (Przeczytany 3745 razy)

dagusia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przyrost
« dnia: Styczeń 06, 2016, 18:03 »
ciekawi mnie czy jest w ciągu 3 (mozliwy,miechow) przyrost masy miesni bicepsa ,przy treningu na masę , bez odrzywek , na suchutko,Widzialem co sie dzieje po odzywkach ale czy jest to mozliwe bez nich ?? piszcie co wiecie mile poczytam

SilkeMcl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
przyrost
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2016, 20:14 »
Zupe3nie na suchutko sie nie da... potrzebna jest dobra dieta :D :D bogata w białka i węglowodany i oczywiście odbry trening.
Ja np.
przez pierwsze 3 miesiące ćwiczen zrobiłem prawie 2 cm w lapie, wiec biceps musiał również urosnaa...

Taszo1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przyrost
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2016, 20:23 »
mięśnie rosna bez suplementów (popatrz na sylwetki mistrzów z lat 60, 70-tych), szczeolnie na pocztku treningów jest boom wymiarów i siły, nawet przy braku diety i złym treningu, (doswiadczenia w3asne i qmpli z którymi trenowa3em na pocztku)

Revaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
przyrost
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2016, 21:50 »
w pierwszych tygodniach rosna najszybciej dlatego przykładaj sie od samego poczatku

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
przyrost
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2016, 21:57 »
raczej w pierwszych miesiącach do roku

Mireya1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
przyrost
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2016, 22:00 »
Jak dobrze wystartujesz to potem bedzie tylko lepiej (nie znaczy to łatwiej).
Jest możliwe żebys przypra3 ma masie mięśniowej ale bez diety jest to mało realne, niestety taki jest organizm potrzebuje czegoś żeby mieć cos...

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
przyrost
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2016, 22:03 »
nie ma co wydziwiaa na samym poczatku cwicz, i jedz zdrowo

MariaDo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
przyrost
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2016, 22:52 »
u3u? sobie porzadna dietkę , odpoczywaj ćwicz tylko sie nie przeciążaj bo znam kilku gosci co naczytali sie że na poczatku mocno rosnie i zak3adali nieludzkie(jak na ich możliwosci) ciężary i nie za ciekawie sie to skonczy3o :cry:

dagusia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przyrost
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:20 »
panowie z całym poważaniem ,mi3e są wasze opinie ale potraktowaliście mnie jak poczatkujacego a nim nie jetsem mam 37,5 w bicepsie ,ale nie mam zamairu kupować odzywek bo masa u mnie nabywa az mam z nią klopoty ,zreszta moje posty co do diet o tym siwadcza pewnie wyda wam sie ze przez masę caial ma takie lapy nie ćwiczę lapska i resztę bo mam nadzieje ze kiedyś bede wyglądał dobrze ,narazie walcze z otyłością ,ale :trening: chciałbym zeby przynajmiej miala okrogla liczbę 4 cm dlatego tak z ciekawości o to pytam

dagusia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przyrost
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:23 »
możecie zle mnie zrozumieć ćwiczę na siłce juz bedzie z rok z przerwami albo dluzej

dagusia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przyrost
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:24 »
jedyne co brak mi to często mocne zaparcie i dlatego jestem otyly ale bez przesady nie mam takiej oponki jakby mogło sie zdawać

Mireya1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
przyrost
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:24 »
Wiesz dla Twojej wiadomosci 3apka nie stanowi o stażu i poziomie zaawansowania.Powiedz ile lat cwiczysz.A na marginesie to dobijają mnie ludzie (i tu sie nie obra1, mowie do ogo3u) którzy maja SPORO tłuszczyku i sie podniecają wielkością biceopsa :evil: :!: :!: :!: :!: Bo to tylko duża ilość tłuszczu

dagusia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przyrost
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:24 »
stary ,moze i jestem otyly ale nie od razu zalany tluszczem , jeśli chodzi o cwiczenie i staż to bedzie rok z tym ze po jakimś etapie mialem przerwy i nazbierało sie tego z trzy miechy ale jeśli licząc miesiące ćwiczące to bedzie rok ,

Tags: