Sporty Siłowe > Uroda i Fitness

zrzucenie "boczkow"

<< < (3/5) > >>

mancho:
jutro przeczytam caly bo zaraz ide oglądać skazanego, ale czy jest tam brzuch tj.
powiedziałem jestem na masie a widze na samej gorze "redukcja masy ciala" mi chodzi tylko o brzuch i boki, na resztę przyjdzie czas na wakacje

khull:
no to dalej sie masuj a później zrobisz redukcje tak jak Sherman87.
A "boczkami" sie nie przejmuj...

mancho:
no dobra posłucham sie was ale kiedyś za jakieś 2 gora 3 miechy wrzucę swoja fotkę to zobaczycie jaka tragedia z plecami, za 2-3 miechy bo moze uda mi sie coś tam wyskrobać zeby było ładnie

Artur-75:
Moze mi ktoś obrazowo pokazać jak wygladaje se spiny i skretolony, mógłby ktoś podac jakiś konkretny przyklad;>a czy cwiczenie w takim pasie pomoże szybciej pozbyć sie boczkow? http://allegro.pl/item242870134_prawdziwy_bollinger_pas_wyszczuplajacy_4gratis_.htmlI czy gdybym tez nosił ten pas w pracy co dzien przez 8h potem w silowni, i podczas tych cwiczen, to dało by to jakieś rezultaty? Czy nie bardzo tak mozna nosić taki pas bo wydali sie za dużo wody? Prosze o odp

VILLY:
a czy cwiczenie w takim pasie pomoże szybciej pozbyć sie boczkow? > Kumpel mial coś takiego i gówno mu to dalo... lepiej podaruj sobie  ;/Ja tez mam pytanie:Taniec wchodzi w grę jako cwiczenia aerobowe  ?? Powiedzmy ze 2 razy w tygodniu wylewam z siebie siodme poty przez conajmniej 2 gódź

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej