Autor Wątek: POMOCY !!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 2705 razy)

Oscarr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!
« dnia: Luty 21, 2016, 23:13 »
MAM 19 lat jestem z Bydgoszczy i mam pewien poroblem.
po czesci jest om związany z kulturystyka . BArdzo wolno dojrzewam tzn nie mam w3osow na klacie i mam mało zarostu na brodzie , słyszałem ze podczas cwiczen zostaje zużywany testesteron ,hmm a ja mam go chyba mało ,czy jak bym zapodał sobie jakiegoś supla z testesteronem to zacza3 bym szybciej dojrzewać , a jakie były by skutki uboczne ,bo ponoa dopiero od 22 roku zycia można brać takie suple ? bardzo prosze o pomoc . Goroca pozdrawiam wszystkich bo jestem tu nowy :D

EDesjardi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2016, 00:04 »
Testosteronu masz na pewno dosyc... ja mam 22 lata i jeszcze nie mam w3osow na klatce piersiowej i pewnie wiele osób tak ma - to nie jest powód do niepokoju. Do skończenia 22 roku życia powstrzymaj sie od brania jakichkolwiek odżywek/suplementow z testosteronem, mam tu na mysli Createston i inne.

Dobrze zostałes poinformowany, że dopiero od 22 roku życia stosuje sie takie srodki, wczesniej nie ma to najmniejszego sensu - uwierz i 3maj sie !

Kolmen_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2016, 13:52 »
nie mam sesu w Twoim wieku testosteronu masz dość w organizmie nie bierz

AdramelekHinso

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2016, 15:18 »
Stary nie masz zarostu na brodzie czym sie martwisz ?? zobacz ile kasy zaoszczędzisz na ?yletki maszynki itd.
:D A teraz poważnie masz 19 lat jesteś młody każdy dojrzewa inaczej jedni wczesniej drudzy później wiec sie nie przejmuj..

Tags: