Autor Wątek: Przerwy w cwiczeniu  (Przeczytany 3146 razy)

milusia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przerwy w cwiczeniu
« dnia: Luty 08, 2016, 12:47 »
Czy jak sobie zrobie przerwe w trenowaniu ok 2-4 miesiece to nie wp3ynie to ujemnie na siłe i mase? Niestety nie mam sta3ego dostępu do siłowni...

H0sk1ns

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2016, 15:00 »
żartujesz sobie??
juz po 2 tygodniach beda spadki i w sile i w masie i wogole.
Wszystko to bedzie mniej spadało przy dobrym odzywianiu

Domni1996

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2016, 15:22 »
takie dlugie przerwy nie są dobre dla cwiczacych, napewno ci cala Domni1996 i sila wytrenowana nie spadnie ale spadki pewnie beda duze

InemoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2016, 16:08 »
no dokładnie spadki beda i to niezle ale nie chce cie straszyć napewno sila a Domni1996 to zalezy od diety czy utrzymasz na okreslonym poziomie.....poniewaz miesien odpoczywa i odzwyczaja sie od bodźców zarówno podczas treningu jak i suplementacji...organizm bedzie pobierał ilosci z wnętrza i zzapasow

H0sk1ns

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2016, 16:18 »
nie ma szans zeby trzymał masę mioesnioow1 bez treningów prze 3-4 miechy

xXxRafaelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2016, 16:36 »
Nie musisz zupełnie przestać ćwiczyć 3-4 miechy to bezsens ja ja mialem chyba pol roku i lepiej nie mówić o efektach przerwy... Na silownie chodzić nie musisz jeżeli nie masz czasu ale skołować sztangę troche krążków i 2 hantle to chyba możesz i wykonywać w domu jakieś cwiczenia taka przerwa to bezsens! Potem jak pójdziesz na siłkę to bedzie tak jakby wszystko od nowa trzeba zaczynac....

Lenard-Q3

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2016, 16:43 »
jeśli zrobisz tak duza przerwe to na pewno będziesz mial spadki.
Ja mialem przerwe trzy tygodnie i wycisk spadł mi o 1 kg.
I teraz mecze sie by wrócić do dawnej formy

Winston70

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2016, 16:52 »
Ja mialem przerwe trzy tygodnie i wycisk spadł mi o 1 kg. I teraz mecze sie by wrócić do dawnej formy

ja osobiocie miałem przerwe 35 dni (w wakacje) i Domni1996 mi nic nie spad3a a ca3kowitą siłe odzyska3em po 1 tygodniu i teraz systematycznie dalej roonie. genetyka też ma tu coś do powiedzenia, ale po przerwie 2-4 miesiące napewno beda spadki, no ale jak napisał xXxRafaelxXx sk1binuj sobie jak1o sztangę i cwiczw domu jak nie możesz na si3ce - lepiej robią coś nic nic.

InemoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2016, 16:55 »
dokładnie tak samo mialem jeden miech przerwy...a teraz wszystko wraca do normy Domni1996 nic nie spadla mialem dobra dietę podtrzymujaca i jakoś poszło zero spdkow masy ale sila tak ale nie zaduzo....podobno mam dobra genetykę i dlatego....

xXxmarsbadxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2016, 17:21 »
Spadki beda na pewno.
Ja po 2 miesiącach pauzy musiałem odrabiaa kilka miesięcy treningów . Gdy miałem miesiąc przerwy po 2 tygodniach wroci3em do formy.
Także im d3u?sza przerwa tym gorzej dlatego na twoim miejscu robiłbym przynajmniej jakieś lekkie ćwiczenia typu pompki i rozciąganie.

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2016, 01:15 »
jak robisz taka d3uga przerwe to spadki na sile musza byc,
a jeszcze jak robisz przerwe gdy jesteś w wysokiej formie (np: po odzywkach) to po takiej przerwie nie ma szans utrzymać siły

Jak ja nie ćwiczę kilka dni to jush mam taka manie i wydaje mi sie, że zjechałem z masy a co dopiero po 2-4 miesiącach przerwy.

Nie wyobrażam sobie tak d3ugiej przerwy :!:

Jarema83

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Przerwy w cwiczeniu
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2016, 10:37 »
Ja tez miałem ponad 2 miechy przerwy i nic z masy prawie nie spad3o, a siła to prawei też nic, bo to wakacje były:D tylko troszke brzuszek urus3 od browarka:D ale juz spalam go;

Tags: